OstaloMEDALJA ZA ČLANICU BADMINTONSKOG KLUBA DUBROVNIK

BARBARA JANIČIĆ Dubrovkinja brončana na AMOT Izrael Openu

17. ožujka 2019. - 07:51
Barabara Janičić, članica Badmintonskog kluba Dubrovnik i hrvatska reprezentativka, osvojila je broncu u paru s Irom Misir, članicom Velike Gorice, na međunarodnom juniorskom turniru za uzrast do 19 godina, koji se održao u izraelskom gradu Rishon LeZionu.

Dubrovkinja je u pojedinačnoj konkurenciji AMOT Izrael Opena poražena na startu glavnog turnira od reprezentativke Danske Emilie Faaborg, koja je na kraju igrala finale te osvojila srebro, dok je u parovima s Misir izborila polufinale u kojem su poražene od drugih nositeljica, danskog para, Emilie Faaborg i Signe Hersleb Ghodt.

Barbara je u Izraelu nastupila pod vodstvom trenera Ratka Galjera.

- Bila je ovo odlična uvertira za međunarodni juniorski turnir u Dubrovniku, Valamar Junior Open, na kojem će nastupiti i Barbara, a koji će od 5. do 7. travnja okupiti u Sportskoj dvorani u Gospinom Polju 127 natjecatelja iz dvadeset i jedne države iz Europe i Azije - rekao je Galjer.
20. travanj 2024 08:06