OstaloPLIVAČKI KLUB JUG

ZAGREBAČKI 'MEDO' Juraj doplivao do dvije bronce

23. siječnja 2019. - 11:58
Juraj Barčot, kadet Plivačkog kluba Jug, osvojio je dvije brončane medalje na Mini Grand Prix-u 'Medo' u Zagrebu. Bio je treći u disciplinama 200 prsno i 400 mješovito. U disciplini 100 prsno zauzeo je četvrto mjesto, a na 400 slobodno i 100 delfin sedmo.

Pod vodstvom trenerice Matiane Staničić boje Juga u Zagrebu na četvrtom ovosezonskom mitingu iz Mini Grand Prix serije za kategorije kadeta branili su još Vlaho Nenadić i Roko Zvone. Miting 'Medo' okupio je više od 350 plivača iz 21 kluba.

Nenadić je zauzeo četvrto mjesto u disciplini 100 leđno, na 200 leđno bio je peti, a na 400 mješovito šesti, dok je Zvone u disciplini 200 prsno zauzeo šesto mjesto. Nenadić i Zvone su i 2020. godine kadeti.

U subotu i nedjelju, 26. i 27. siječnja, Dubrovnik je domaćin Zimskog regionalnog prvenstva za kadete i mlađe kadete.
20. travanj 2024 01:51