OstaloPRVA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA

DINAMO SE OPET VRATIO IZ PONORA, DRUGI PUT OVE GODINE U GOSPINOM POLJU Sad ni bod nakon četvrtog pogotka 'Plavih' nije ostao Squareu

17. studenog 2018. - 10:49
Pamtit će se 2018. i dolasci Futsal Dinama u Gospino polje jer su oba puta zagrebački 'Plavi' izveli preokret, te 'ubili' Squarea.

Prvo su u 17. kolu prošle sezone, 16. ožujka, gubii na poluvremenu sa 4:1, pet minuta prije kraja zaostajali za Squareom dva pogotka razlike, a do boda stigli pogotkom devet sekundi prije kraja (4:4). Ovaj put, točno osam mjeseci poslije, 16. studenog, u 7. kolu Square je sedam minuta prije kraja vodio s 3:0. I opet se ukazao Futsal Dinamo. I opet je u posljednjim sekundama postigao svoj četvrti pogodak. Za razliku od prvog gostovanja ove godine u Gospinom polju kad mu je četvrti pogodak donio bod - ovaj put je s njim uzeo sva tri.

Futsal Dinamo je u petak navečer pokazao više, zasluženo slavio, ali ostaje žal da Square, koji je baš sad kad igra najjače utakmice prvog dijela našao u problemima s ozljedama i kartonima, nije znao sačuvati tih 3:0 u posljednjih sedam minuta utakmice.
SEMAFOR Prve HMNL-e
Rezultati 7. kola, petak, 16. studenog, Dubrovnik: Square - Futsal Dinamo 3:4, Split: Split - Crnica 1:4, Osijek: Osijek Kelme - Uspinjača Gimka 2:2, Krapina: Jesenje - Brod 035 2:2, subota, 17. studenog, Sesvete: Alumnus - Universitas, srijeda, 21. studenog, Vrgorac: Vrgorac - Novo vrijeme Apfel.

Poredak: 1. Novo vrijeme Apfel (utakmica manje) 16 bodova (+16), 2. Square 13 bodova (+10), 3. Crnica 12 bodova (+5), 4. Futsal Dinamo 12 bodova (+4), 5. Vrgorac (utakmica manje) 11 bodova (+15), 6. Uspinjača Gimka 11. bodova (+5), 7. Universitas (utakmica manje) 10 bodova (+2), 8. Alumnus Sesvete (utakmica manje) 8 bodova (-2), 9. Brod 035 5 bodova (-14), 10. Split 4 boda (-13), 11. Osijek Kelme 4 boda (-14), 12. Jesenje 3 boda (-14).

U 8. kolu, 24. studenog, Square je gost Uspinjače Gimka.

19. travanj 2024 21:05