OstaloPRVA HRVATSKA MALONOGOMETNA LIGA, 7. KOLO: SQUARE - FUTSAL DINAMO 3:4

SQUARE VODIO S 3:0, ALI NIJE OSVOJIO NI BOD U DERBIJU Dinamov preokret pred više od tisuću gledatelja u Gospinom polju

17. studenog 2018. - 00:15
Poraz Squarea, drugi ukupno i drugi uzastopni (prošlo kolo 6:4 od branitelja naslova i sudionika europske Lige prvaka, Novo vrijeme Apfel u Makarskoj), a prvi kod kuće, i to u ambijentu pred više od tisuću gledatelja, i to nakon što je sredinom nastavka u prvom od dva derbija 7. kola vodio protiv Futsal Dinama s 3:0!

Gosti su u zadnjih sedam minuta postigli četiri pogotka. Prva dva u nepunu minutu, izjednačili nepune tri minute prije kraja, a do pobjede stigli u posljednjim sekundama utakmice.

Zagrebački 'Plavi' su pokazali više, kad se napravi analiza svih 40 minuta igre bili su opasniji, kapa dolje za vratara Squarea Zorana Primića, ali... Prokockati vodstvo 3:0 je nešto što se momčadi, koja puca visoko, ne smije dogoditi.

7. KOLO Square – Futsal Dinamo 3:4
DUBROVNIK
Sportska dvorana u Gospinom polju. Gledatelja 1100. Suci: Andrej Topić i Edo Vulić (obojica iz Splita), delegat: Luka Klaić (Popovići).
Strijelci: 1:0 Dos Santos (5), 2:0 Rezo (15), 3:0 Micevski (29), 3:1 Kanjuh (33), 3:2 Penava (33), 3:3 Prgomet (37), 3:4 Grcić (40).
SQUARE: Primić, Turuk, Dos Santos (1), Džanković, Cvjetković, Rezo (1), Kuraja, Micevski (1), Zarač, Konsuo, Darrer, Gašpar, Đuraš. Trener: Antun Bačić.
FUTSAL DINAMO: Hercigonja, Maloševac, Grcić (1), Šulentić, Kanjuh (1), Mužar, Gagulić, Čekol, Penava (1), Dekanić, Prgomet (1), Matošević, Rajh. Trener: Mićo Martić.

SEMAFOR 7. kolo
Petak, 16. studenog, Dubrovnik:
Square - Futsal Dinamo 3:4, Split: Split - Crnica 1:4, Osijek: Osijek Kelme - Uspinjača Gimka 2:2, Krapina: Jesenje - Brod 035 2:2, subota, 17. studenog, Sesvete: Alumnus - Universitas, srijeda, 21. studenog, Vrgorac: Vrgorac - Novo vrijeme Apfel.

1. Novo vrijeme Apfel (utakmica manje) 16 bodova (+16), 2. Square 13 bodova (+10), 3. Crnica 12 bodova (+5), 4. Futsal Dinamo 12 bodova (+4), 5. Vrgorac (utakmica manje) 11 bodova (+15), 6. Uspinjača Gimka 11. bodova (+5), 7. Universitas (utakmica manje) 10 bodova (+2), 8. Alumnus Sesvete (utakmica manje) 8 bodova (-2), 9. Brod 035 5 bodova (-14), 10. Split 4 boda (-13), 11. Osijek Kelme 4 boda (-14), 12. Jesenje 3 boda (-14).

U 8. kolu, 24. studenog, Square je gost Uspinjače Gimka.
20. travanj 2024 00:57