Sport Ostalo

MALI NOGOMET

ŠPANJOLSKA Marinović rasparao mrežu Barcelone!

Dario Marinović je bio strijelac za ElPozo Murcia u derbiju 7. kola španjolskog prvenstva, koji je u Blaugrani završio bez pobjednika, 3:3. Barca Lassa je vodila s 2:0 i 3:1, ali je ElPozo Murcia u samoj završnici utakmice pogocima Marinovića u 36., te Andresita dvije minute poslije, a dvije minute prije kraja utakmice, izjednačila te osvojila bod. Pogodak Barci Lassa bio je treći ovosezonski prvenstveni pogodak Marinovića.

Na vrhu tablice je Palma Futsal s 18 bodova (šest pobjeda i jedan poraz), Barca Lassa i ElPozo Murcia imaju po 16 bodova (pet pobjeda, remi i poraz), Aspil je četvrti s 13 bodova, Jean Paraiso peti s 12 bodova, a branitelj naslova i aktualni europski prvak, Movister Inter, tek šesti s 11 bodova. U 7. kolu Movistar Inter je upisao drugi poraz, i to je poražen kod kuće s 5:4 od Palma Futsala.

U 8. kolu Marinović i ekipa su gosti O Parrulo Ferrol, sastava koji je na 13. mjestu u konkurenciji 16 klubova sa 6 bodova (pobjeda, tri remija i tri poraza).