OstaloBADMINTON

HRVATSKI KUP Dva zlata za Barbaru, Marku bronca

28. rujna 2018. - 12:14
Barbara Janičić je osvojila dvije zlatne medalje na turniru trećeg kruga Kupa Hrvatske, koji se održao u Zagrebu. Bila je najbolja u obje konkurencije u uzrastu do 17 godina. U finalu pojedinačne Dubrovkinja je pobijedila svoju parsku suigračicu Iru Misir iz Velike Gorice, s kojom je osvojila prvo mjesto u ženskim parovima.

Badminonski klub Dubrovnik nastupio je sa četiri natjecatelja te osvojio ukupno tri medalje. Treća je bronca do koje je u muškim parovima stigao Marko Janičić sa suigračem Rokom Pipunićem iz Zagreba u uzrastu do 15 godina. Pojedinačno Marko Janičić je u konkurenciji igrača do 15 godina bio osmi, a deseti igrajući sa starijim igračima u uzrastu do 17 godina.

Dubrovački klub je imao u konkurenciji igrača do 13 godina dvojicu predstavnika: Patrik Karamatić je pojedinačno bio deveti, a Davor Makivić jedanaesti, dok su skupa u muškim parovima bili peti.