OstaloODBOJKA

PRVA 'B' HL (Ž) Dubrovnika čeka težak zadatak, ali ne i nemoguć

22. travnja 2018. - 10:18

Dubrovnik je dobio Solin s 3:0. Nije bilo dileme tko je bolji. Na parketu Gospina polja na kraju 25:13, 25:15 i 25:7 za ekipu trenerice Mirjane Vreće. Posao, posljednji uoči utakmice odluke, Dubrovnik je odradio za 49 minuta igre. Ostao pobjedom protiv Solina na tri boda od Splita, lidera, čiji je gost u zadnjem kolu.

Dubrovnik ukoliko uspije u Splitu slaviti sa čistih 3:0 - prvi je, dok svaki drugi rezultat igra Splitu za ostanak na prvom mjestu. Njemu je dovoljan i jedan set. Težak zadatak za Dubrovnik, ali ne i nemoguć. Problem je jedino hoće li Dubrovnik u utakmici odluke moći računati na reprezentativku Orsulu Štaku, koja se ozlijedila.

Protiv Solina su igrale: Mara Šilje, Lea Burić, Anđela Kalauz, Nikolina Tomašević, Martina Vreća, Sanja Curić, Ivana Marinović, Petra Putica, Katija Vuličević, Ivana Ivaniš, Hana Dilberović, Anđela Čuljak, Gabriela Stipanović i Ana Matuško.

19. travanj 2024 05:50