Sport Ostalo

ODBOJKA

PRVA 'B' HL - JUG (Ž) Utakmice odluke je sve bliže i bliže, Dubrovnik ostvario 16. pobjedu!

ODBOJKA

Odbojkašice Dubrovnika su napravile još jedan uspješan korak prema utakmici odluke. Dobile su Marina Kaštelu II u Gospinom polju s 3:0. U niti jednom setu nije bilo problema za ekipu trenerice Mirjane Vreće. Prvi set 25:10, drugi set 25:12 te treći set 25:13. Ukupno se igralo 58 minuta.

Dubrovnik je tako stigao (ostao) na tri boda od vodećeg Splita, čiji je gost u zadnjem kolu. Prije toga ga čeka kod kuće Solin. I u toj utakmici, a na kraju i u utakmici odluke o prvaku, mora biti ovako uvjerljiv te će slaviti.

Split prije Dubrovnika ima igrati u gostima protiv Marine Kaštela II.

Dubrovnik je pobjedu u 20. kolu izborio igrajući u sastavu: Lea Burić, Anđela Kalauz, Nikolina Tomašević, Sanja Curić, Ana Pavlović, Ivana Marinović, Petra Putica, Orsula Štaka, Katija Vuličević, Ivana Ivaniš, Hana Dilberović, Anđela Čuljak, Gabriela Stipanović i Ana Matuško.