PRVA HL Square nakon osvojenog boda u Šibeniku navija za Nacional protiv Osijek Kelmea!?

14. travnja 2018. - 01:28

Square je uzeo bod u Šibeniku. Na kraju prvog poluvremena Crnica je vodila s 1:0. U drugom je Square vodio od 31. do 33. minute s 2:1. Nije bilo pogodaka u posljednjih sedam minuta. Ostalo je na kraju 2:2. Igor Leovski je izjednačio na 1:1 u 22. minuti, a Ante Daničić u 31. minuti bio strijelac za vodstvo Squarea.

Osim Leovskog i Daničića Square je bod na Baldekinu pod vodstvom trenera Antuna Bačića izborio igrajući u sastavu: Alen Turuk, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Andro Zarač, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Blago Gašpar i Niko Zrilić.

MATEMATIKA
Tko su preostala dva sastava koja će igrati u doigravanju za prvaka? Sigurni sudionici su Split Tommy, Futsal Dinamo, Novo vrijeme Apfel i Vrgorac.

U nedjelju 15. travnja, igraju Nacional i Osijek Kelme utakmicu 20. kola. O rezultatu te utakmice će uvelike ovisiti rasplet u zadnja dva kola. Crnica je vraški blizu uzeti jednu od dvije pozicije koje vode u doigravanje. Samo s pobjeda protiv fenjeraša kod kuće imat će 30 bodova. Square s obje pobjede do kraja imat će 29 bodova. S obzirom na raspored Osijek Kelmea i Nacionala do kraja, Squareu bi najviše odgovaralo da Nacional dobije Osijek Kelme, jer ako Osječani uzmu sva tri boda u Zagrebu...

CRNICA (27 bodova / 20 uttakmica): ide Split Tommyju. Na kraju dočekuje Albonu Potpićan
OSIJEK KELME (25 bodova / 19 utakmica): ide Nacionalu, zatim mu dolazi Futsal Dinamu i na kraju je gost Broda 035
NACIONAL ZAGREB (24 boda / 19 utakmica): dočekuje Osijek Kelme. Potom je gost Novo vrijeme Apfel te domaćin Split Tommyju
SQUARE (23 boda / 20 utakmica): ide Albona Potpićanu te u zadnjem kolu dočekuje Alumnus
ALUMNUS (22 boda / 20 utakmica): dočekuje Vrgorac, ide Squareu
BROD 035 (21 bod / 20 utakmica): dočekuje Alumnus, ide Uspinjači, dočekuje Osijek Kelme

Pogledajte tablicu!
1. Split Tommy 52 bodova, 2. Futsal Dinamo (utakmica manje) 49 bodova, 3. Novo vrijeme Apfel 46 bodova, 4. Vrgorac 38 bodova, 5. Crnica 27 bodova, 6. Osijek Kelme (utakmica manje) 25 bodova, 7. Nacional (utakmica manje) 24 boda, 8. Square 23 boda, 9. Alumnus 22 boda, 10. Brod 035 21 bod, 11. Uspinjača 11 bodova, 12. Albona Potpićan 5 boda.

20. travanj 2024 14:00