ŠPANJOLSKA Prvi je pogodio

30. ožujka 2018. - 22:26

Čuva ElPozo Murcia poziciju broj dva. Očekivano, prošla je uspješno gostovanje kod fenjeraša. S 5:3 je slavila u 26. kolu španjolskog prvenstva protiv Gran Canarie, sigurnog putnika u niži rang. Stigla do svoje 18. ligaške pobjede te četiri kola prije kraja, a uoči početka doigravanja za prvaka, ima bod više od treće Barcelone, a dva boda manje od lidera, Movistar Intera, koji ima utakmicu manje. Kolo prije ElPozo Murcia i Movistar Inter su bili suparnici. Završilo je bez pobjednika - 3:3. Movistar Iner je vodio s 1:0 i 3:2, a ElPozo Murcia s 2:1. ElPozo Murcia je izjednačila na 3:3 osam minuta prije kraja utakmice.

Dario Marinović je bio strijelac protiv Gran Canarie. Njegov 19. pogodak ove sezone. Ima četiri pogotka manje od prvog strijelca lige. Marinović je prvi pogodio mrežu Gran Canarie, i to u 10. minuti utakmice za vodstvo 1:0, koje je do kraja poluvremena naraslo na 4:0, međutim, nije se predao domaćin. U nastavku, drugih 20 minuta, točnije, od 26. do 31. minute, s tri pogotka u nizu došao je na pogodak zaostatka. ElPozo Murcia je pogotkom u 34. minuti spriječila eventualno iznenađenje.

25. travanj 2024 18:19