OstaloODBOJKA

DRUGA HL - JUG (Ž) Pobjedom zaključile sezonu, Nova Mokošica dobila 11 od 14 utakmica!

17. ožujka 2018. - 15:00

Pobjedom su zaključile sezonu odbojkašice Nove Mokošice u južnoj skupini Druge hrvatske lige. Dobile su u Šibeniku istoimenog domaćina nakon 75 minuta igre s 3:0 (25:23, 27:25, 25:20).

Pod vodstvom trenera Tonćija Carevića Nova Mokošica je u Šibeniku igrala u sastavu: Andrea Radić, Lara Lučić Raguž, Rebecca Popović, Vedrana Bender, Petra Balija, Nikoleta Karlić, Ana Delevski, Paula Gvozdenica, Antonija Bender i Luciana Milojević.

Nova Mokošica je sezonu zaključila s jedanaest pobjeda i tri poraza. Set razlika 33:11, osvojila 33 boda. Oba puta je izgubila od Splita II, jednom od Dubrovnika II. Oba puta je dobila sve ostale, tako i Zadra III, koji je osvojio bod više, a koji je oba puta s 3:2 bio bolji od Splita II.

Zadar III je vodeći s 34 boda, Nova Mokošica je druga s 33 boda, Split II je treći s 32 boda, ali još ima odigrati dvije utakmice, kao i Dubrovnik II, koji je četvrti sa 17 bodova (6/6). Split II i Dubrovnik II igraju u nedjelju, 18. ožujka (14 sati). Župa dubrovačka je predzadnja, sedma sa 6 bodova (2/11).