OstaloUSPJEH JUDAŠICE DUBROVNIKA

DUBROVKINJA NA POSTOLJU Ivana Šutalo brončana na Grand Prix-u u Maroku!

11. ožujka 2018. - 20:56

Ivana Šutalo je uzvratila Ivani Maranić za poraz u finalu seniorskog prvenstva Hrvatske, i to u borbi za brončanu medalju na Grand Prix-u u marokanskom Agadiru. Zahvaljujući judašici Dubrovnika Hrvatska se na kraju našla među osvajačima medalja u Maroku.

Šutalo je bila slobodna u kvalifikacijama kategorije preko 78 kilograma. U borbi za finale je izgubila od Ukrajinke Yelyzavete Kalanine, koje je na kraju osvojila zlato. Potom je čekala protiv koga će se boriti za broncu. Dočekala je Maranić, članicu zagrebačke Pande te pobijedila.

Najuspješnija dubrovačka sportašica posljednjih nekoliko godine osvojila je tako svoju treću medalju na Grand Prix turnirima. Prvu je uzela 2016. u Zagrebu kada je osvojila broncu, a drugu u meksičkom Cancunu prošle godine. Tada je bila zlatna.

25. travanj 2024 19:10