OstaloSTOLNI TENIS

HEP HRVATSKA SUPER LIGA Samo dva izgubljena seta

10. ožujka 2018. - 20:16

Bez iznenađenja u Splitu. Očekivano Libertas Marinkolor je dobio Split. Očekivan je i rezultat. Dubrovački sastav je bio bolji sa 4:0. U utakmici 16. kola izgubio je samo dva seta. Tomislav Japec i Ivan Juzbašić su donijeli prva dva boda 'Piturima'. Pritom nisu izgubili ni set. Nakon toga je Neven Juzbašić izgubio prvi set, a potom nadigrao suparika s 11:8, 11:2 i 11:4. Ista priča je bila i u parovima u parovima. Prvi set domaćinu, a nakon toga tri (11:3, 14:12 i 11:4) za najuspješniji par HEP Hrvatske Super lige - Tomislav Japec i Ivan Juzbašić.

Libertas Marinkolor je na vrhu s omjerom pobjeda i poraza 15/1. StaRR je s utakmicom manje drugi s 13/2, a Vodovod Osijek i Pula su uoči 16. kola imali 10/5... Split je osmi u konkurenciji deset sastava sa 4 pobjede i 12 poraza.

Do kraja ligaškog dijela sezone ostala su još dva kola. Idući vikend stiže Vodovod Osijek, jedni sastav koji je dobio ove sezone Libertas Marinkolor, a u zadnjem kolu 'Pituri' idu u Slavonski Brod u goste Obrtničkoj školi.

20. travanj 2024 07:14