ZAVRŠNI TURNIR KUPA ŠPANJOLSKE Marinović pogodio, ElPozo u polufinalu!

9. ožujka 2017. - 21:56

Dario Marinović je bio strijelac u pobjedi sa 4:1 ElPozo Murcie protiv Palma Futsala u prvoj utakmici četvrtfinala završnog turnira Kupa Španjolske, koji se igra u Ciudad Realu. ElPozo Murcia će u polufinalu na boljeg iz ogleda Barcelona Lassa - Magna Grupea.

Marinović je bio strijelac u posljednjoj, 20. minuti prvog poluvremena. Pogodio je za vodstvo 2:0  ElPozo Murcie, koja je povela u 5. minuti, a u 25. minuti imala prvi put tri gola prednosti. Palma Futsal je jedini pogodak postigla u 28. minuti. Četvrti pogodak ElPozo Murcia je postigla tri minuta prije kraja utakmice, u 37. minuti.

U preostala dva četvrtfinala, u petak, 10. ožujka, igraju Peniscola RehabMedic - Jean Paraiso te Movistar Inter FS - Catgas Energia. Polufinala se igraju u subotu, 11. ožujka, a finale u nedjelju,12. ožujka. Naslov brani Movistar Inter FS, koji je devet puta osvajao naslov pobjednika. ElPozo Murcia je sa četiri naslova druga po uspješnosti u Kupu Španjolske. Posljednji put je slavila 2010. godine. FC Barcelona je treće po uspješnosti s tri naslova (2011., 2012. i 2013.).

25. travanj 2024 12:05