OstaloMALI NOGOMET/ŽUPANIJSKA LIGA

GLADIUSU 'JEDINICA', PREKINUT SUSRET ENKEL - MEĆAJAC Čeka se odluka disciplinskog suca

29. siječnja 2017. - 15:42

Gladius je dobio Omblu sa 4:1 te je broj jedan u drugom dijelu Županijske malonogometne lige (poseban izvještaj s utakmice odluke). Utakmica Enkel – Mećajac je prekinuta tri minute i 55 sekundi prije kraja utakmice pri rezultatu 4:3 za Mećajac, a prekid je skrivio igrač Mećajca Vlaho Radić, koji je nakon isključenja ušao u teren te napao suca Roberta Hausvičku. Za očekivati je kako će Enkel tu utakmicu dobiti s 3:0. U tom slučaju poredak ostaje isti. Enkel će se bodovno na vrhu izjednačiti s Gladiusom i Omblom, ali je u tom krugu najslabiji te ostaje treći, Gladius prvi, a Ombla druga.

Plat je već u 3. minuti poveo protiv Zmaja s 2:0, a isto tako brzo, u nepunu munutu, Zmaj je izjednačio. Minutu poslije drugog pogotka Zmaja, Plat je postigao treći. U posljednjoj minuti prvog poluvremena još jedan, a u nastavku nova dva. Sokol je u posljednjoj minuti prvog poluvremena poveo protiv Jadrana s 1:0. Do 17. minute imao prednost, ali na kraju ostao praznih ruku (slike su s utakmice Sokol Dubravka - Jadran Ljuta 1:3).

Pridvorje je vodilo s 1:0 i 2:1 protiv Cavtata, koji je u pretposljednjoj minuti utakmice stigao do prednosti 3:2, koju nije uspio sačuvati u posljednjoj minuti te je  završilo bez pobjednika – 3:3.

U ogledu Čilipi – ŠMN Square nije bilo pogodaka sve do pet minuta prije kraja. Čilipi su sve do posljednje minute jurili izjednačenje, koje bi im donijelo četvrto mjesto, ali na kraju primili drugi pogodak te su pali na peto jer je Cavtat međusobno bolji. U zadnjem susretu kad su Dunave zaprijetile, Ponta je udarcem s deset metara osigurala pobjedu.

SEMAFOR
Rezultati 13. kola:
Plat – Zmaj 6:2, Sokol – Jadran 1:3, Gladius – Ombla 4:1, Cavtat – Pridvorje 3:3, Enkel – Mećejac prekid pri rezultatu 3:4 u 21. minuti skrivio igrač Mećajca Vlaho Radić, Čilipi – ŠMN Square 0:2, Dunave – Ponta 3:5.

1. Gladius
29 bodova, 2. Ombla 29 bodova, 3. Enkel 26 bodova (utakmica manje), 4. Cavtat 25 bodova, 5. Čilipi 25 bodova,6. Jadran 24 boda, 7. ŠMN Square 23 boda, 8. Pridvorje 22 boda, 9. Ponta 20 bodova, 10. Plat 13 bodova, 11. Sokol 8 bodova, 12. Mećajac 7 bodova (utakmica manje), 13. Dunave 2 boda, 14. Zmaj 1 bod.

RASPORED
Ukoliko se utakmica Enkel – Mećajac registrira 3:0 za momčad iz Popovića, tada će se u 14. kolu, prvom drugog dijela sezone ogledati: Ombla – Čilipi, Sokol – Ponta, Zmaj – Plat, Gladius – Jadran, Mećajac – Pridvorje, Dunave – ŠMN Square te Enkel – Cavtat.

24. travanj 2024 21:30