BOŽIĆNI 2016. METKOVIĆ/JUNIORSKI Caffe bar Antika prva izborila završnicu, potom Metkovci izbacili Pločane!

27. prosinca 2016. - 01:52

Caffe bar Antika je prva izborila završnicu 24. Božićnog malonogometnog turnira u Metkoviću. S 5:3 je u prvom četvrtfinalu juniorskog turnira dobila Oktan benz Doljani te će u srijedu, 28. prosinca igrati u polufinalu, a dan poslije, ovisno o tome hoće li biti uspješna ili ne u idućem nastupu, čeka je u četvrtak, 29. prosinca, posljednjeg dana turnira utakmica za treće ili prvo mjesto. Polufinale juniorskog turnira izborila je potom i momčad Coco Sportski centar Metković, koja je s 3:1 bila bolja od Palačinkara Stari Plac iz Ploča.

Oktan benz je prvi pogodio u prvom četvrtfinalu (Danijel Bilić). Do poluvremena su Dubrovčani izjednačili (Pero Papac), a početkom nastavka stekli vrlo brzo dva pogotka prednosti (3:1/Vlaho Skaramuca iz slobodnog udarca te Domagoj Ljubišić), potom uspjeli povećati tu prednost (4:1/Vlaho Skaramuca). Međutim, nije bilo nezanimljivo do kraja jer je u 33. minuti Oktan benz stigao na samo pogodak zaostatka (prvo Ivan Šutalo, a potom drugi pogodak Danijela Bilića) te imao prilike za izjednačenje, a kad nije uspio, Luka Matić je na drugoj strani pogodio za konačnih 5:3. Caffe bar Antika je u 37. minuti ostala bez Mateja Vidaka, koji je dobio crveni karton.

Pod vodstvom Matea Kristića Caffe bar Antika je igrala u sastavu Đivo Zvone, Matej Perović, Matej Vidak, Vlaho Skaramuca, Domagoj Ljubišić, Luka Matić, Pero Papac, Ivan Kristović i Maroje Simoni.

Coco SC Metković je dobio prvo poluvrijeme pogotkom Marina Romića, koji je strijelac i za 2:0. Marko Šunjić je potom vrato nadu Pločanima, ali je isti igrač potpisao autogol s kojim su Metkovci potvrdili pobjedu i plasman u polufinale. Pod vodstvom Draga Jelavića Coco Sportski centar Metković je igrao u sastavu: Nikola Planinić, Bruno Jelavić, Luka Bubalo, Marin Ćužić, Ivan Ćužić, Mario Ćuže i Marin Romić.

Caffe bar Antika
će u polufinalu igrati protiv boljeg iz ogleda Žrnjevo Neum – Sportska udruga Crni put, dok će suparnik Coco Sportski centar Metković u polufinalu biti pobjednik četvrtfinala u kojem se sastaju Motel More Neum i Caffe bar Jimmy Woo Grude.

Oba susreta četvrtfinala juniorskog turnira sudili su Matko Majić i Luka Liković.

ČETVRTFINALA
Ponedjeljak, 26. prosinca
Juniorski turnir:
Caffe bar Antika Dubrovnik - Oktan Benz Doljani 5:3, Palačinkara Stari Plac Ploče - Coco Sportski centar Metković 1:3, seniorski turnir, 19 sati: Daorsi Grubine Imotski – Caffe bar Jerry Opuzen, 20 sati: Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik - Carpe Diem Metković.

Utorak, 27. prosinca
Juniorski turnir, 17 sati:
Žrnjevo Neum – Sportska udruga Crni put, 18 sati: Motel More Neum – Caffe bar Jimmy Woo Grude, seniorski turnir, 19 sati: HVIDRA Mostar - Villa Bili Komarna, 20 sati: Vina Pilač Idea namještaj Vrgorac – Udruga lađara Jerkovac.

Polufinala se igraju u sriijedu, 28. prosinca, a finala u četvrtak, 29. prosinca.

24. travanj 2024 13:41