OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

OSAM POGODAKA ZA SEDMU POBJEDU Gužva na vrhu

22. prosinca 2016. - 00:32

Nakon 12. kola u kojem su dobili u gostima posljednjeplasirani sastav lige, Bodegas Juan Gil Jumilla, sa čak 8:1, ElPozo Murcia za koju igra Dario Marinović iz Mokošice je treća, s tri boda manje od Barcelone Lassa, koja je prva s 28 bodova. Drugo mjesto drži branitelj naslova, Movistar Inter FS s 27 bodova. Četvrto mjesto s 23 boda, dva boda manje od ElPozo Murcie, dijele Catgas Energia i Peniscola RehabMedic. Šesta je Magna Gurpea s 21 bodom…

ElPozo Murcia je povela protiv Bodegas Juan Gil Jumilla u 3. minuti, a tri minute prije kraja prvog poluvremena stigla do 2:0. Nakon tri pogotka u prvih pet minuta nastavka bilo je jasno kako neće biti iznenađenja, kako će domaćin ostati i dalje na samo jednom osvojenom bodu, a ElPozo Murcia ostvariti sedmu pobjedu (četiri remija i samo jedan poraz). Marinović i društvo ne znaju za poraz deset kola. Izgubili su samo u 2. kolu, i to s 5:2 kod kuće od Catgas Energie, koja jedina od vodećih nije u 12. kolu osvojila ni bod. ElPozo Murcia je momčad s najmanje poraza. Barcelona Lassa je izgubila dvije utakmice, a po tri Movistar Inter FS, Catgas Energia i Peniscola RehabMedic...

19. travanj 2024 19:47