OstaloMALI NOGOMET/ŠPANJOLSKA

OSVOJILI (SAMO) JEDAN Izgubili dva

3. prosinca 2016. - 00:24

Nakon što je slavila u gostima protiv Barcelone, dobila s 3:2 super derbi 8. kola španjolskog prvenstva te ostvarila četvrtu pobjedu u nizu, a petu ukupno, ElPozo Murcia je u 9. kolu španjolskog prvenstva odigrala kod kuće (samo) 3:3 s Jaen Paraiso Interior. Gosti su vodili s 1:0 i 2:1. ElPozo je u 32. minuti stigao do vodstva 3:2. Četiri minute poslije, a četiri minute prje kraja utakmice gosti su izjednačili na 3:3.

Ipak, ElPozo Murcia našeg Daria Marinovića već sedam kola ne zna za poraz. Doživjela je samo jedan ove sezone, i to u 2. kolu. Ima pet pobjeda, tri remija i jedan poraz, ukupno 18 bodova. Baš je gužva u vrhu. Mala je razlike između prvog i osmog. Vode trenutno Barcelona Lassa i Palma Futsal s po 19 bodova, Movistar Inter FS, ElPozo Murcia i Magna Gurpea po 18 bodova s tim što Movistar Inter FS ima utakmicu manje, šesti je Catgas Energia sa 17 bodova, Jean Paraiso Interior ima 16 koliko i s utakmicom manje na osmom mjestu Peniscila RehabMedic….

25. travanj 2024 03:07