OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HL - JUG

Izgubljena su dva boda, ali ne i drugo mjesto

Piše Branko Kulidžan
27. studenog 2016. - 02:20

Porto Tolero i Murter su odigrali bez pobjednika, 4:4, u utakmici 9. kola južne skupine Druge hrvatske lige - jug odigranoj u pločanskom Domu športova. Domaćin je vodio s 1:0 i 3:1, a nakon što su gosti preokrenuli te poveli sa 4:3, Porto Tolero je uspio izjednačiti.

Redom, Josip Stipanović je doveo u 6. minuti Porto Tolero u vodstvo 1:0. Sedam minuta poslije izjednačio je Frane Lipotica. U nastavku, u nepune dvije minute, 27. i 28., Tomislav Domić je dva puta zatresao mrežu Murtera, koji je u 30. smanjio prednost, u 33. minuti izjednačio na 3:3, a u 38. minuti stigao do vodstva. Sva tri pogotka za Murter u nastavku utakmice postigao je Šimun Popov. Porto Tolero je izjednačio u preposljednjoj, 39. minuti kada je pogodio Ivan Marković.

Kijevo vodi s 19 bodova iz 8 utakmica. Porto Tolero je drugi sa 17 bodova iz 9 utakmica. Crnica i Jezera su osvojili po 16 bodova iz 9 utakmica, peti je Hajduk, koji ima 15 bodova iz 9 utakmica. Heroji 2007 su šesti s 12 bodova iz 8 utakmica, Murter je sedmi s 10 bodova (9 utakmica), osmi Ustanik ima 8 bodova (9 utakmica). Duba Konavoska je deveta sa 7 bodova (8 utakmica), koliko ima i Genius (8 utakmica). Pretposljednja je Torcida sa 6 bodova (8 utakmica), a na posljednjem dvanaestom mjestu su Mejaši s 5 bodova.

U još dvije odigrane utakmice u subotu, 26. studenoga, Jezera su sa 7:0 bila bolja od Ustanika, dok su Hajduk i Crnica odigrali 3:3. Duba Konavoska je u nedjelju, 27. studenoga gost Heroja 2007, dok još igraju Torcida – Kijevo te Mejaši  - Genius.

Porto Tolero je u 10. kolu gost Geniusa, a Duba Konavoska dočekuje Kijevo.

19. travanj 2024 03:18