Ivan Jurić najbolji protiv Intera

20. ožujka 2008. - 11:47
Bivši hajdukovac Ivan Jurić bio je jedan od najboljih igrača utakmice Genoa - Inter koja je završila bez pobjednika 1-1.
Tridesetdvogodišnji Splićanin standardni je član udarne postave Genoe, u Italiji već godinama igra na visokom nivou, iako to prolazi prilično nezapaženo u hrvatskim medijima, a na utakmici protiv Intera bio je akterom dviju ključnih situacija.
Najprije je zbog prekršaja na njemu u 40. minuti Portugalac Pele zaradio drugi žuti, isključujući crveni karton, da bi u finišu utakmice začeo akciju iz koje je u 85. minuti najbolji strijelac Serie A, Borriello zabio svoj 17 prvenstveni gol za konačnih 1-1. Inter je vodio od 11. minute golom Suaza.
Genova je ovim remijem otkinula dva boda favoriziranom Interu, koji zbog toga ipak vjerojatno neće trpiti ozbil...
18. travanj 2024 09:27