Uz početak nove školske godine Dubrovački vam, uz suglasnost roditelja učenika, donosi fotografije razreda s imenima naših malih prvašića i njihovih učiteljica.
Neka im je sretno u klupama sa što manje online nastave, a što više učenja i druženja uživo...
OŠ IVANA GUNDULIĆA
1. A, Učiteljica: Anica Arkulin/Ivana Curić
Učenici: Maris Barač, Domagoj Bender, Luči Bijelović, Nika Buljan, Maris Jakovljević, Iris Kaznačić, Kaan Keserović, Marko Kovačević, Baldo Krile, Mateo Kristović, Toni Lešević, Karlo Lujo, Miho Maslać, Maks Domagoj Milošević, Leona Palunčić, Ana Perak, Mihaela Radić, Brigita Skaramuca, Lucija Zdravka Smokvina, Dora Svilarić, Mihaela Volarević, Mato Vujičić, Marin Županović
1. B, Učiteljica: Maja Topolovčan/Mihaela Tepšić
Učenici: Ivan Bronzan, Ita Brunsko, Nola Burđelez, Nia Čelik, Luka Dadić, Tara Domijan, Katarina Falkoni, Deša Horvat, Nina Hot, Luka Juko, Ana Jurić, Erdion Krasniqi, Marin Limov, Mihael Makjanić, David Merčep, Teo Mihoković, Vito Papac, Antea Pavličević, Marina Polović, Luči Prnjat, Deni Semić, Ivan Zarač
1. C, Učiteljica: Antonija Volarević/Iris Mirosavljević
Učenici: Marta Čuljak, Marija Franić, Karmen Jeić, Tina John, Kristian Jurišić, Laura Kristić, Jakov Matić, Lucija Matijević, Ivan Mršić, Matej Oberan, Marita Pavlović, Maroje Pranjić, Paula Putica, Ivan Račić, Gabriel Soldo, Pia Ševelj, Nikoleta Šijaković, Lorena Totić, Mia Vlahinić, Matej Vuličević, Ivan Zeljko
1. D, Učiteljica: Anita Kevo/Paula Dropulić
Učenici: Noa Andrić, Lucija Bjelopera, Petar Bračić, Marko Čučuk, Imran Elezović, Lukas Fiorović, Lea Gavranović, Leo Kolić, Dora Kosović, Lukman Kuštrić, Erik Levanat, Antea Lovrić, Maro Račević, Lorena Radić, Maris Runje, Noa Sentić, Ajlin Spahić, Ruđer Stražičić, Brigita Vuković, Merjem Zeba, Matej Zorić, Nora Žerovnik
1. E, Učiteljica: Ives Kačić-Barišić
Učenici: Leonard Antunović, Anisa Aziri, Eva Bender, Matija Blitvić, Ivana Boras, Nina Buratović, Toni Curić, Martina Dadić, Jasmina Daljac, Anita Glavinić, Jakov Hrepić, Mara Macan, Ana Majkovica, Narin Mehić, Diana Morina, Lucas Ante Pogač, Toni Prlenda, Ivano Putica, Hana Spahić, Antun Šprem, Ante Težulat, Luka Vasiljević
PŠ KOLOČEP
Učiteljica: Mira Perak
Učenici: Petar Matijević, Karmen Mrkonjić, Lana Vuleša
PO SUĐURAD
Učiteljica: Andrea Palunko Kožul
Učenici: Davor Cvjetković, Mia Franjušić Husković
PŠ ŠIPANSKA LUKA
Učiteljica: Petra Lasić
Učenici: Sara Brajović, Natalija Ljubišić, Vesna Vlahović
OŠ MARINA GETALDIĆA
1. A, Učiteljica: Martina Batinović
Učenici: Antonia Bolfek, Valerija Kodrič Kesovija, Lucija Majkovica, Roko Matušić, Mare Mirović, Ivana Mladošić, Damjan Nadramija, Ivana Ostojić, Toni Polzer, Luči Popara, Jakov Prkačin, Nina Sarić, Gabrijela Vidoš, Lucija Zovko, Leo Zumpano Martinović
1. B, Učiteljica: Marina Tomaš
Učenici: Jelena Brbora, Klara Hadžić, Loren Ivanković, Dora Jasprica, Petra Mimica, Lorenca Mrse, Ivan Novaković, Zvonko Pilaš, Valter Preljević, Anđela Putica, Ante Putica, Kristina Stamatović, Bruna Tullio, Edi Zekić
OŠ MONTOVJERNA
1. A, Učiteljica: Andrijana Iveković
Učenici: Jakov Bačić, Andrea Baća, Toma Bilić, Barbara Brzica, Toni Brzica, Nika Cvrlje, Filip Filipović, Marita Kralj, Ariana Lekaj, Alan Lučić, Niko Ljevak, Stipe Ljevak, Jakša Marušić, Pero Mihajica, Josip Mihaljević, Toni Nonveiller, Lota Raguž, Mara Ruso, Paula Smoljan, Lara Šimunović, Mia Vuić, Lovro Zvone
1. B, Učiteljica: Zrinka Burić
Učenici: Petar Akšam, Nikša Alamat, Ivan Babić, Nora Begović, Erika Benić, Mia Benić, Monika Berković, Nikoleta Bičić, Ivo Dabo, Matea Grizelj, Greta Janeš, Nika Kortizija, Jelena Kuraica, Mario Marjanović, Ivan Matana, Leona Mitrović, Emir Mujkić, Lovro Pleša, Benjamin Rasimović, Marin Vlašić, Ante Vrkić, Maro Vukas
OŠ LAPAD
1. A, Učiteljica: Gordana Hajdić Nodilo
Učenici: Joško Boras, Dominik Butigan, David Cigelj, Damjan Ćosić, Daniel Dujmović, Andrej Galjevski, Adam Hamdan, Marko Hasan, Dorotea Hazdovac, Nora Hrdalo, Anja Jonuzi, Tea Kaselj, Mihael Katić, Mia Krile, Maris Martinović, Lea Milojević, Ivano Mimica, Ema Mirić, Matej Pavlović, Zara Pavlović, Jakov Razum, Karla Skurić, Tea Sršen, Marta Šišević
1. B, Učiteljica: Ivana Matijević
Učenici: Đani Azinović, Katarina Ban, Ivan Boras, Nora Brajević, Petra Butigan, Luka Carević, Mihael Ćorvila, Manuela Dražeta, Bruna Jarović, Laura Jurišić, Gabriela Marjanović, Antonija Mašić, Mihaela Mazarekić, Lukša Mulić, Inge Perić, Marin Prkačin, Filip Radovan, Aleksandar Ružić, Maroje Sentić, Ivan Soče, Roko Stjepović, Frano Topalović, Vanessa Volarević, Mara Žitković
1. C, Učiteljica: Emilia Vlašić
Učenici: Ivona Beg, Toma Begu, Lana Ćuzulan, Luka Delić, Lovro Dimnić, Niko Dimnić, Borna Drobac, Matija Grkeš, Greta Jerković, Sofia Joković, Brigita Jović, Mara Kraljević, Mia Mandurić, Lea Memunić, Ante Merdžan, Mara Matana, Nea Ničetić, Antonija Ruso, Marko Salerno, Božidar Šare, Vito Trako, Marino Volarević, Toni Vukosav
OŠ MOKOŠICA
1. A, Učiteljica: Nikolina Jozić
Učenici: Marija Bilić, Jakov Gavrić, Ana Giunio, Tanja Grbić, Fran Ivanković, Luko Kolendić, Emanuel Kujundžić, Maria Kulaš, Irena Mešanović, David Miličević, Igor Miškić, Luka Obrovac, Mateo Prčan, Toma Semiz, Mara Serden, Marin Šimunović, Iva Vidojević, Marija Vidojević, Dario Vilić, Kristijan Vlahušić, Helena Vojvodić, Niko Zvone
1. B, Učiteljica: Paula Majstorović
Učenici: Nikola Andrijević, Lea Baraban, Marijana Bašić, Mateo Blitvić, Andrea Brkić, Marin Džamarija, Petar Kraljević, Josip Kriste, Antun Kunić, Orsat Lazarević, Jakov Lenert, Ivano Marić, Karmen Marković, Lucija Matić, Ivan Matković, Nora Njavro, Stipe Pranjić, Antonio Raguž, Gabrijela Rapić, Lana Stanić, Dominik Urlović
1. C, Učiteljica: Katarina Janković
Učenici: Leona Bačić, Mihael Bazdan, Mia Bjelogradski, Bruna Bogdanović, Maro Čikato, Nina Ćorić Kisić, Luči Gospić, David Kitin, Nikoleta Kovačević, Jakov Kralj, Mia Kristović, Vicko Marković, Kristian Maslać, Luka Mataga, Kiara Matković, Marin Matušan, Toni Mekišić, Jan Miljević, Antonio Mrdalo, Niko Pavlović, Luka Vidaković, Martina Zvono
1. D, Učiteljica: Matea Đurović
Učenici: Velija Agović, Niko Bajić, Leon Ćorvila, Dora Dubelj, Luka Džakula, Marta Džono, Toni Đurović, Nino Hladilo, Danial Jakšić, Pia Kriste, Jakša Maslać, Matija Milko, Marin Milutinović, Orsat Mišeta, Teodora Njegovanović, Toma Pavlović, Hana Podrug, Tiara Rugole, Karmen Škrabo, Tonia Trojić, Anamarija Tubić, Edis Tunović
PŠ OSOJNIK
Učiteljica: Kristina Dražeta
Učenici: Karmen Burin, Paula Đevoić, Antonio Đurić, Paula Đurić, Matija Gverović, Karlo Ivanković, Luka Pavličević
OŠ MARINA DRŽIĆA
1. A, Učiteljica: Ivana Jerković, učiteljica produženog boravka Ane Čerjan
Učenici: Dora Bačić, Edi Dilberović, Bruno Glunčić, Maris Glunčić, Marko Hotko, Mauro Ivušić, Gabrijel Kalauz, Noa Kamić, Šimun Kos, Matej Kovačić, Juraj Martić, Erika Maria Obuljen, Luka Pače, Tifani Selak, Sunčica Šandić, Iris Šperanda, Šimun Petar Vučak
1. B, Učiteljica: Zrinka Radica, učiteljica produženog boravka Antonija Čutura
Učenici: Vlaho Bijelić, Luka Brkić, Nika Ćustović, Ante Djaković, Marijana Djaković, Luka Džono, Sara Konjuh, Dominik Kunić, Andrija Kuzman, Dominik Kuzman, Lucija Luetić, Ana Marić, Baldo Miljas, Ena Obraz, Katja Pecotić, Ivan Sjekavica, Mihael Špilj
1. C, Učiteljica: Zdenka Krupić
Učenici: Maro Avdić, Goran Barač, Jelena Barišić, Petra Bendra, Šimun Ćatić, Lucijana Dabelić Stražičić, Iris Foretić, Petar Kristić, Damian Maričić, Mario Marjanović, Jakov Petrinjak, Lana Regjo, Deša Skance, Lorena Skaramuca, Lovro Stražičić, Ema Sutić, Luko Vuletić