
Ogromna stijena odlomila se na magistrali poviše grada i pala na kombi, javljaju vozači na grupi Radarska kontrola.
Nastradali su ljudi u kombiju, a promet magistralom je zaustavljen. Sve službe su na terenu, a iz dubrovačke policije potvrđuju da je jedna osoba izgubila život, a ostali su putnici ozlijeđeni.
Promet državnom cestom D-8 na dionici od Dubrovnika do Župe dubrovačke koji je bio zatvoren je u 10,45 pušten u promet u oba smjera. Utvrđeno je kako je na mjestu događaja smrtno stradao 31-godišnji hrvatski državljanin, a ozlijeđen je 20-godišnji hrvatski državljanin koji se nalazi u dubrovačkoj bolnici - javljaju iz dubrovačke policije. Očevid na mjestu događaja još uvijek traje.
Policija je jutros potvrdila kako je jutros, oko 7,30 sati, na državnoj cesti D-8 poviše Dubrovnika, vozilo dubrovačkih registarskih oznaka, koje se kretalo iz smjera Župe dubrovačke prema Dubrovniku se, pod još neutvrđenim okolnostima, prevrnulo na krov.
Na mjestu događaja smrtno je stradala jedna osoba, a jedna je osoba zbog zadobivenih ozljeda prevezena u dubrovačku bolnicu gdje joj se ukazuje liječnička pomoć. Promet je bio u potpunosti zatvoren te se odvijao alternativnim pravcem preko Komolca i Brgata.
Vozači javljaju da je, dok traje policijski očevid, cesta preko Turističke i ugostiteljske škole prema Župi prohodna.
Nažalost, ovo nije prvi put da pišemo o nesreći uzrokovanoj odronom.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....