TenisDUBROVKINJE U PARIZU ODNOSNO VILLACHU

Nije bio uspješan dan za Anu Konjuh i Luciju Ćirić Bagarić

23. svibnja 2023. - 20:55

Ana Konjuh i Lucija Ćirić Bagarić su poražene na startu turnira.

Konjuh u 1. kolu kvalifikacija drugog Grand Slam turnira sezone, Roland Garrosa od Belgijke Yanine Wickmayer sa 6:3 i 6:0 nakon sat i 14 minuta igre. Ana je u prvih sedam gemova meča dva puta gubila svoj servis i dva puta oduzimala servis suparnici, ali nakon toga je nije išlo.

U osmom gemu prvog seta imala je prednost nakon što je spasila četiri break, u drugom setu bez break prilike.

Ćirič Bagarić je zaustavljena na startu glavnog turnira 25.000 dolara vrijednog ITF-ovog turnira u austrijskom Villachu od tri godine starije Kathleen Kanev u tri seta. Prvi set 6:0 za njemačku tenisačicu, drugi je dobila 19-godišnja Dubrovkinja sa 7:5, a u trećem je Kanev, 406. sa svjetske rang liste, bila uspješnija sa 6:3.

19. travanj 2024 09:45