TenisZAGREBAČKI TURNIR

Lucija je baš dobro počela meč protiv 250 mjesta bolje suparnice, dobila prvi set sa 7:5, u četvrtom gemu drugog seta imala 40:15 za 2:2...

9. svibnja 2023. - 15:50

Antonija Ružić je starija, 250 mjesta bolje plasirana od 19-godišnje Lucije Ćirić Bagarić, 450. tenisačica svijeta. Osvojila je ove godine 40.000 dolara vrijedan ITF u Češkoj, i to iz kvalifikacija. Ima u svojoj riznici trofeja četiri 25-ice.

Dubrovkinja je protiv nje dobila prvi set sa 7:5, izjednačila u drugom na 1:1, u četvrtom gemu drugog seta imala 40:15 za 2:2. Nije uspjela. Međimurka je bila bolja nakon dva sata i 11 minuta igre s 2:1 u setovima. Dobila je Ružić drugi set sa 6:1, a treći odlučujući sa 6:3, te je izborila 2. kolo 60.000 vrijednog ITF-ovog turnira u Zagrebu.

Ćirić Bagarić je zbog dobrih rezultata u posljednje vrijeme nagrađena pozivnicom organizatora.

24. travanj 2024 11:16