RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA |

POREČ OSTVARIO PETU POBJEDU U ŠEST UTAKMICA Dubrovnik dugo, dugo prijetio domaćinu...

28. studenog 2020. - 21:18
Rukometaši Dubrovnika su poraženi kod Poreča, koji je ostvario petu pobjedu u svom šestom nastupu u najvećem rangu, Paket 24 Premijer ligi, dok je dubrovački sastav ima pobjedu i šest poraza.

Iako je Poreč bio izraziti favorit, stoji, Dubrovnik je vodio sa 7:5, 13:12, 14:13, te 16:14, a na odmor otišao s pogotkom viška (16:15). U nastavku je bilo 19:19, te 20:20, zatim u 50. minuti 26:25 za Poreč, a samo pogodak prednosti domaćin je imao i u 52. minuti (27:26). Međutim, nakon toga tri pogotka u nizu Poreča, koji prvi put ima četiri pogotka viška (30:26), najveću prednost, koju je imao još u dva navrata (31:27 i konačnih 32:28).

Tomislav Radić i Mario Ratkajec s po šest pogodaka bili su prvi strijelci RKHM Dubrovnik u Poreču, Marino Knez i Luka Bevanda su postigli po četiri, Julio Jelavić i Hrvoje Lončarica po tri, te Marino Gabrieri i Ivan Medić po jedan. Pod vodstvom trenera Ante Lagatora još su igrali Marinko Ševo, Petar Bazdan, Luka Morović, Kristijan Raguž i Matija Gabrieri.

Prvo ime domaćina bio je Filip Perić s deset pogodaka, Matija Rađaković je postigao šest, a po pet Antonio Pribanić i Arman Ikanović.

RKHM Dubrovnik bi 5. prosinca trebao ugostiti Umag, koji je peti sa četiri pobjede, neodlučenim rezultatom i tri poraza.

1. Gorica 11 bodova / 7 utakmica, 2. Varaždin 1932. 10 bodova / 6 utakmica, 3. Poreč 10 bodova / 6 utakmica, 4. Sesvete 10 bodova / 7 utakmica, 5. Umag 9 bodova / 8 utakmica, 6. Dubrava 6 bodova / 6 utakmica, 7. Zamet 6b bodova / 8 utakmica, 8. Bjelovar 3 boda / 7 utakmica, 9. RKHM Dubrovnik 2 boda / 7 utakmica, 10. Spačva Vinkovci 1 bod / 6 utakmica.
24. travanj 2024 16:40