RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

OPET GOST ODNIO SVE IZ GOSPINA POLJA Dubrovnik je imao i pet pogodaka viška, ali...

2. studenog 2019. - 21:05
Gorica je uzela oba boda u Gospinom polju te ostavila RKHM Dubrovnik na tri boda te na začelju Paket 24 Premijer lige rukometaša. Do posljednje minute se nije znao pobjednik. Na kraju 30:29 (15:15) za goste, koji su stigli do svoje četvrte pobjede (imaju još jedan remi te jedan poraz). RKHM Dubrovnik je sasvim suprotnog učinka od Gorice - ima pobjedu, remi i četiri poraza.

RKHM Dubrovnik je vodio protiv drugoplasiranog sastava lige s 1:0, 3:1, 4:2, 6:3, 8:4, 9:5, 11:6, 12:9, 13:11, 14:12, 15:13. Gorica je do odlaska na odmor izjednačila na 15:15, a prvi put povela u 33. minuti sa 16:15 nakon čega je Tomislav Radić s dva pogotka vratio Dubrovnik u vodstvo. Zatim 3:0 gostiju. Maro Dabelić i Radić su izjednačili na 19:19. Nova dva pogotka Gorice pa tri Dubrovnika za vodstvo 22:21 (Marino Gabrieri, Zvonimir Srna i Luka Bevanda). Nikša Bušlje je bio strijelac za 23:22, Dabelić je izjednačio na 24:24, Hrvoje Lončarica na 25:25, Srna je smanjio na 26:27, Radić na 27:28, Gabrieri na 28:29, Srna na 29:30, ali za nešto više nije bilo vremena...

Toni Barišić je imao 7 obrana, Radić, Srna i Dabelić su postigli po šest pogodaka, Gabrieri i Bušlje po tri, Marko Kobetić i Lončarica po dva, a Bevanda jedan. Još su igrali Luka Morović, Marino Knez, Leo Brnin, Anes Avdić, Teo Putica, Pero Kosović i Nikola Hrtica.
20. travanj 2024 01:43