RukometRUKOMET/PRVA HL - JUG (M)

I KOZALA ZAUSTAVILA DUBROVNIK Bez boda u 2017.

12. ožujka 2017. - 19:37

Ne ide rukometašima Dubrovnika u nastavku prvenstva u južnoj skupini Prve hrvatske lige. Peta utakmica i peti poraz u 2017. godini. Redom, Mladi Rudar u Labinu (31:21), Karlovac u Karlovcu (32:23), Metković 1963. u Metkoviću (25:24), Biograd u Gospinom polju (34:33) i sad u 15. kolu u gostima od Kozale 29:26.

Nakon prvih 30 minuta Dubrovnik je protiv Kozale vodio s 13:12 s tim što se u 7. minuti ozlijedio Hrvoje Lončarica. Zbog ozljede nije mogao igrati Luko Bevanda. Drugo poluvrijeme 17:13 za Kozalu. Maro Dabelić je bio prvi strijelac momčadi trenera Zlatka Saračevića, Rudolf Čužić je postigao 7, Nikša Bušlje 4, Anes Avdić 2 te po jedan Tomislav Radić, Zvonimir Srna i Hrvoje Marušić. Siniša Meštrić je imao 9, a Luka Morović 2 obrane. Još su igrali Teo Putica, Elmar Žerić i Kajo Cikatić.

Dubrovnik, koji je peti sa 16 bodova (7 pobjeda, 2 remija i 6 poraza), u 16. kolu dočekuje Zadar, koji je s 10 bodova na desetom mjestu u konkurenciji 12 klubova. Vodi Biograd s 21 bodom, Karlovac i Split imaju po 20 s tim što Split ima utakmicu manje. Mladi Rudar je četvrti s 19 bodova.

25. travanj 2024 04:00