OstaloTOOOOOO!

Uspjele su, prošlo kolo prvi bod, a sad prva pobjeda, i to u gostima, odbojkašice Dubrovnika se iz Višnjika vraćaju pjevajući!

19. studenog 2022. - 21:01

Prošlo kolo, šesto, osvojile su prvi bod, te napravile skok na predzadnje mjesto drugog razreda, preskočile su tad Zadar, a sad su ga ostavile na začelju, dobile ga u njegovom domu, upisavši prvu pobjedu u sezoni. I kad je tako, odmah je sve ljepše, dosta ljepše.

Šok promjene na klupi Dubrovnika donio je četiri od šest bodova u zadnje dvije utakmice, već spomenuti bijeg sa začelja i prvu pobjedu. Leo Barić, trener iz Rijeke, iskustva mu ne nedostaje, nastavio je tamo gdje je stala Mirjana Vreća, koja je tvrdila kako ova ekipa, u ovom sastavu, bez obzira što je ostala bez nekoliko udarnih igračica iz prošle sezone, može više.

Protiv Pule prošlo kolo u Gospinom polju, prve utakmice s novim trenerom, tako im je malo nedostajalo za prvu pobjedu, za sva tri boda, puni plijen, a što sad nije izostalo u zadarskom Višnjiku.

Bile su uvjerljive u prvom setu, u drugom su s par grešaka držale domaćina na životu, ali kad su uzele i drugi set, tad im je bilo lakše uzeti i treći. Prva pobjeda, i to uvjerljiva. Čistih 3:0.

Dubrovnik je slavio u sastavu Mia Obradović, Matea Vuletić, Hana Dilberović, Nina Jakić, Manuela Karač, Lucija Svetac, Mia Vukas, Marija Kristić, Karla Leto, Doris Buzolić, Ema Šušić, Nika Hajdić, Gabriela Stipanović i Ivana Bupić.

Iduće kolo dolazi u Gospino polje HAOK Mladost II, koja je na četiri pobjede i dva poraza.

FOTO ZADAR – DUBROVNIK 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)

Odbojkašice, Zadar: Zadar - Dubrovnik 0:3