StoryEditor
OstaloBOĆANJE |

TREĆELIGAŠI, ČETVRTOLIGAŠI, PETOLIGAŠI Torcida Osojnik bez greške u trećem razredu, evo rezultata županijskih prvoligaša i drugoligaša

Piše Tonči Vlašić
28. rujna 2021. - 12:01

Druga hrvatska liga Dubrovnik – Neretva (treći rang), 4. kolo: Slivno – Postranje 19:5, Torcida Osojnik – Mokošica 20:4, Rijeka – Umčani (igra se 1. listopada), Ploče – Omladinac 15:9, Slaven – Hvidra Gromača 16:8.

Poredak: 1. Torcida Osojnik 12 bodova, 2. Slivno 7 bodova, 3. Ploče 7 bodova, 4. Slaven 7 bodova, 5. Omladinac 6 bodova, 6. Postranje 6 bodova, 7. Rijeka (utakmica manje) 4 boda, 8. Umčani (utakmica manje) 3 boda, 9. Hvidra Gromača 3 boda, 10. Mokošica bez boda.

Raspored 5. kola, subota, 2. listopada: Postranje – Torcida Osojnik, nedjelja, 3. listopada: Hvidra Gromača – Slivno, Omladinac – Slaven, Umčani – Ploče, te Mokošica – Rijeka.

Prva županijska liga Dubrovnik – Neretva, 2. kolo (četvrti rang): Orašac – Strijelac 17:7, Sokol – Prud 17:7, Komolac Ombla – Montovjerna 18:6. 

Poredak: 1. Komolac Ombla 6 bodova, 2. Sokol 6 bodova, 3. Prud 3 boda, 4. Orašac 3 boda, 5. Montovjerna bez boda, 6. Strijelac bez boda.

Raspored 3. kola, nedjelja, 3. listopada: Prud – Komolac Ombla, Montovjerna – Strijelac, Orašac – Sokol.

Druga županijska liga Dubrovnik – Župa dubrovačka – Konavle (peti rang), 4. kolo: Petka – Brgat 8:10, Bosanka – Hidroelektrana DU 13:5, Zrinski – Uskoplje 11:7, Donji Brgat – Pridvorje 12:6, slobodan je bio Obod. 

Poredak: 1. Donji Brgat 12 bodova, 2. Obod (utakmica manje) 9 bodova, 3. Bosanka 6 bodova, 4. Zrinski 6 bodova, 5. Hidroelektrana DU 6 bodova, 6. Uskoplje 3 boda, 7. Brgat 3 boda, 8. Petka 3 boda, 9. Pridvorje bez boda.

Raspored 5. kola, nedjelja, 3. listopada: Pridvorje – Zrinski, Uskoplje – Bosanka, Hidroelektrana DU – Petka, Brgat – Obod, slobodan je Donji Brgat.

Druga županijska liga Pelješac (peti rang), 4. kolo: Duba Stonska – Sveta Ana (odgođeno), Putniković – Gornja Vrućica (odgođeno), Brijesta – Orebić 12:6, slobodne su bile Ponikve.

Poredak: 1. Brijesta (utakmica manje) 6 bodova, 2. Orebić (utakmica manje) 6 bodova, 3. Ponikve (utakmica manje) 3 boda, 4. Sveta Ana (dvije utakmice manje) 3 boda, 5. Duba Stonska (utakmica manje) 3 boda, 6. Gornja Vrućica (dvije utakmice manje) bez boda, 7. Putniković (tri utakmice manje) bez boda.

Raspored 5. kola, nedjelja, 3. listopada: Gornja Vrućica – Brijesta, Sveta Ana – Putniković, Ponikve – Duba Stonska, slobodan je Orebić.

item - id = 1130652
related id = 0 -> 1144823
related id = 1 -> 1127469
07. prosinac 2021 19:58