OstaloPORAZ ODBOJKAŠICA DUBROVNIKA

Svaki set su bile na 20 i više poena, namučile Osijek, a prije nego pokušaju doći do novih bodova, čeka ih kup

13. studenog 2021. - 23:51

Prošlo kolo protiv zagrebačkog Dinama, koji je prošle sezone bio polufinalist doigravanja za prvaka, pokazale su kako mogu, uzele su prvi bod, a na kraju utakmice 6. kola odigrane u Gospinom polju su bile dojma kako su trebale uzeti još najmanje jedan, ako ne i dva, tj. sva tri boda, tj. ostvariti prvu pobjedu.

Sad su bile gošće Osijeka, koji je također gornji dom najvećeg ranga, Super lige. Upisale su novi poraz, izgubile su s 3:0, međutim, pale su nakon 77 minuta igre. U svakom setu su bile na 20 poena i više. Osijek je u tri seta osvojio svega 13 poena više. Bio je uspješniji s 25:20, 25:22 i 25:20.

Dubrovnik je u 7. kolu igrao u sastavu: Ivana Marinović, Gabriela Stipanović, Marijeta Lolić, Doris Buzolić, Mara Šilje, Karla Burđelez, Nina Jakić, Ema Šušić, Katarina Drobac, Marija Kristić, Ivana Bupić i Lucija Svetac.

HRVATSKA SUPER LIGA

Poredak: 1. Marina Kaštela 21 bod (7 pobjeda/bez poraza), 2. HAOK Mladost 17 bodova (6/0), 3. Enna Vukovar 16 bodova (6/1), 4. Dinamo 12 bodova (4/3), 5. Osijek 11 bodova (4/3), 6. Karlovac 10 bodova (4/3), 7. Rijeka CO 10 bodova (4/3), 8. Kaštela 8 bodova (2/5), 9. Veli vrh 8 bodova (2/5), 10. Split 5 bodova (1/5), 11. Brda 4 boda (1/6), 12. Dubrovnik 1 bod (0/7).

Ekipa Mirjane Vreće, Pauline Prkačin, Marine Radić i Tomaža Jurišića u 8. kolu dočekuje 27. ili 28. studenog Kaštela. Prije toga, u subotu, 20. studenog s početkom u 16 sati igra kod kuće protiv Brda utakmicu osmine finala Kupa 'Snježane Ušić'. Jedna utakmica odlučuje tko će u četvrtfinale, među osam najboljih u državi.

19. travanj 2024 13:51