OstaloMALI NOGOMET |

SQUARE OVAJ PUT PRAZNIH RUKU U ZAGREBAČKOM DOMU SPORTOVA Futsal Dinamo slavio pred televizijskim kamerama

9. listopada 2020. - 21:29
Futsal Dinamo je u petnaestom međusobnom ogledu protiv Squarea upisao jedanaestu pobjedu. Bio je bolji kod kuće sa 4:1 u utakmici 2. kola Prve hrvatske lige.

Prošle sezone su se također Futsal Dinamo i Square ogledali u 2. kolu prvenstva, također u dvorani 'dva' Doma sportova, a tad su 'crveno plavi' ostvario pobjedu, jedinu do danas u Zagrebu. Slavili su sa 4:3. 'Plavi' su prošle sezone odmah uzvratili kad su s 3:1 u proljetnom dijelu bili bolji u Gospinom polju.

Lani se u Zagrebu igralo 4. listopada, a sad 9. listopada. Televizija Arenasport je na svom prvom programu izravno prenosila dvoboj u kojem je Futsal Dinamo poveo nepune tri minute prije kraja prvog poluvremena (Davor Kanjuh), prednost poduplao u prvoj minuti nastavka (Hrvoje Penava), a vrlo brzo, u 24. minuti, imao i 3:0 (Filip Novak)...

Antonio Konsuo je nepunih sedam minuta prije kraja utakmice postigao pogodak za Square, koji je nakon toga bio bolji, ali nije uspio opet zatresti mrežu domaćina. Šest sekundi prije kraja pobjedu domaćina potvrdio je sjajnim udarcem Kristijan Grbeša. Udarci prema golu 18:16 za 'Plave'...

Pod vodstvom Hansa Matića i Mata Cvjetkovića Square je u Zagrebu protiv Futsal Dinama igrao u sastavu: Alen Turuk, Luka Vuletić, Hrvoje Cvjetković, Gordan Duvančić, Josip Nebergoj, Niko Zrilić, Haron Džanković, Antonio Konsuo, Matej Perić, Damjan Šulić, Niko Drobac i Ante Franković.

Square je pobjedom 3:1 protiv AFC Universitasa otvorio sezonu, koju je dočekao bez većine udarnih igrača. Prvo gostovanje neće pamtiti po dobru. Idući petak čeka ga kod kuće ogled protiv povratnika u prvi razred, Osijek Kelme, koji je nakon 7:4 poraza kod Alumnus Sesveta izgubio sad kod kuće od Novo vrijeme Apfel.

SEMAFOR 2. kolo
Petak, 9. listopada, Osijek
: Osijek Kelme – Novo vrijeme Apfel 2:5, Vrgorac: Vrgorac – Alumnus Sesvete 2:2 (Dubrovčanin Matej Perović je igrao za Alumnus, koji je izjednačio na 2:2 tri sekunde prije kraja utakmice) , Zagreb: Futsal Dinamo – Square 4:1, subota, 10. listopada, Omiš: Olmissum – Uspinjača Gimka, Šibenik: Crnica – AFC Universitas.

1. Novo vrijeme Apfel 6 bodova / 2 utakmice (7:3), 2. Alumnus Sesvete 4 boda / 2 utakmice (9:6), 3. Uspinjača Gimka 3 boda / 1 utakmica (6:1), 4. Olmissum 3 boda /1 utakmica (4:0), 5. Futsal Dinamo 3 boda / 2 utakmice (5:3), 6. Square 3 boda / 2 utakmice (4:5), 7. Vrgorac 1 bod / 2 utakmice (3:8), 8. AFC Universitas bez boda / 1 utakmica (1:3), 9. Crnica bez boda / 1 utakmica (0:4), 10. Osijek Kelme bez boda / 2 utakmice (6:12).