StoryEditor
OstaloJEDRENJE |

SLIKOVNICA DUBROVAČKE REGATE OPTIMISTA Josip i Nina pobjednici Orsanove feste pod jedrima, šteta što Lukas nije ‘uhvatio‘ vjetar prvi dan

Piše Tonči Vlašić
12. listopada 2021. - 11:10
Dubrovačka regata za klasu optimistTonči Vlašić

Finula je još jedna Dubrovačka regata u organizaciji Jedriličarskog kluba Orsan, okupila je u elafitskom akvatoriju sedamdeset i jednog 'optimista', došli su svi najbolji iz južne regije Hrvatske, zatim najbolji iz Crne Gore, a prvi put su sudionici bili Makedonci, točnije, mališani iz Struge, kojima je to bio prvi nastup na moru.

U tri dana odjedreno je 5 plovova. Prvog dana dva, drugog tri, a posljednjeg dana se nije jedrilo zbog nedostatka vjetra.

Josip Tafra iz splitskog Labuda, te Nina Marušić iz Jedriličarskog kluba Zvir (Hvar) su bili najbolji. Marušić je bila četvrta u ukupnom poretku... Nastupilo je osam članova Orsana. Najuspješniji je bio Lukas Krile na 23. mjestu, koji je drugog dana imao dva plasmana u TOP 10 (deveti, pa sedmi), ali još boljeg plasmana koštao ga je slab prvi dan kad je bio u donjem domu.

Roko Tomšić je zauzeo 24. mjesto, Orsan je imao u zadnjem plovu dvojicu u TOP 10 (Krile 7., a Tomšić 10.).

image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
POBJEDNIČKO POSTOLJE

Ukupno, dječaci: 1. Josip Tafra (Labud Split), 2. Bepo Duplančić (Labud Split), 3. Toma Smirčić (Split), djevojčice, 1. Nina Marušić (Zvir Hvar), 2. Ana Grubelić (Uskok Zadar), 3. Pina Buble (Trogir).

Konkurencija do 12 godina, djevojčice: 1. Lucija Zoe Jukić (Uskok Zadar), 2. Vanja Strahinja (Lahor Kotor), 3. Bruna Princivali (Trogir), dječaci: 1. Toma Smirčić (Split), 2. Zoran Jakić (Split), 3. Roko Mlinar (Uskok Zadar).

image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
image
Dubrovačka regata za klasu optimist
Tonči Vlašić
item - id = 1134344
related id = 0 -> 1133558
related id = 1 -> 1133280
14. listopad 2021 11:33