OstaloMALI NOGOMET: PRVA HRVATSKA LIGA

PORAZ U SPLITU Square nemoćan protiv Split Tommya

6. ožujka 2017. - 20:52

Split Tommy je na domaćem terenu sa 7:3 porazio Square. Splićani su nakon uvodnog dijela bez lijepe igre i većih prilika ubacili u brzinu više i postigli dva pogotka u manje od dvije minute. Zatim je Maro Đuraš uspio pogoditi i smanjiti, ali slavlje gostiju nije dugo trajalo, jer domaći do poluvremena pogađaju još jednom i odlaze na odmor s 3:1. Nakon pauze uraganski start Split Tommya, u pet minuta postižu tri pogotka i odlaze na 6:1. Domaći su se rano opustili pa u manje od minute Borna Tikvica i Đuraš smanjuju na 6:3. Kako utakmica ne bi ušla u neizvjesnu završnicu pobrinuo se Jesus prekrasnim pogotkom. Najbolji kod Splićana bili su Brazilac Rafinha i Jakov Grcić s dva postignuta pogotka. U Splitu nisu igrali četvorica važnih igrača: Zoran Primić, Mato Šimunocić, Stjepan Rezo i Antun Bačić.

Dubrovčani su na sedmom mjestu s osvojenih 18 bodova. U sljedećem, 18. kolu Square dočekuje Brod 035.

Split Tommy - Square  7:3
1:0 Rafinha (13), 2:0 Suton (14), 2:1 Đuraš (14), 3:1 Ćorluka (16), 4:1 Suton (21), 5:1 Rafinha (24), 6:1 Grcić (25), 6:2 Tikvica (34), 6:3 Đuraš (35), 7:3 Jesus (37)
Square: Turuk, Cvjetković, Tikvica, Đuraš, Micevski, Hasanović, Kuraja, Tunjić, Konsuo, Darrer, Zvone. Trener: Marinko Mavrović.

Rezultati 17. kola, Split: Split Tommy - Square 7:3, Slavonski Brod: Brod 035 - Uspinjača 4:2, Potpićan: Albona Potpićan 98 - Alumnus 4:2, Makarska: Novo vrijeme - Osijek Kelme 4:1, Zagreb: Futsal DInamo - Vrgorac 6:0, Nacional slobodan.

Poredak: 1. FC Nacional 44 boda (utakmica manje), 2. Split Tommy 40 bodova (utakmica manje), 3. Futsal Dinamo 37 bodova(utakmica manje), 4. Novo vrijeme 36 bodova, 5. Osijek Kelme 25 bodova, 6. Brod 035 24 boda (utakmica manje), 7. Square 18 bodova (utakmica manje), 8. Vrgorac 17 bodova (utakmica manje), 9. Alumnus 16 bodova, 10. Uspinjača 14 bodova, 11. Albona Potpićan '98 Istra 6 bodova, 12. Solin (isključen iz natjecanja) 3 boda.