OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HL - JUG

Pločani slomili Ustanik

Piše Branko Kulidžan
12. studenog 2016. - 23:46

Porto Tolero - Ustanik 4:0 u Pločama u utakmici 7. kola Druge hrvatske lige - jug. Josip Pear je pogodio u 15. minuti za 1:0, Zvonimir Barbir u 25. za 2:0, Sandro Rebac u 29. za 3:0, a za konačnih 4:0 Tomislav Domić u 35. minuti. Pločani su tako stigli do prvog mjesta, imaju bod više od Kijeva, kojeg su dobili kolo prije na njegovom terenu s 8:5, a kojiem je to bio prvi gubitak bodova. Istina, Kijevo tek ima odigrati utakmicu 7. kola u kojoj je u nedjelju, 13. studenoga gost Hajduka.

Pločani su sezonu otvorili s dvije pobjede (Mejaši kod kuće sa 6:3 te u gostima Duba Konavoska 5:2), potom remi kod kuće (Hajduk 1:1), a potom poraz u gostima (Jezera s 5:0). Nakon tog jedinog poraza - tri pobjede u nizu. Prije Kijeva i Ustanika bolji u 5. kolu od Torcide u Pločama s 3:0.

U 8. kolu Porto Tolero je gost Crnice, koja je sa 4 pobjede i 2 poraza te 12 bodova bila uoči 7. kola na diobi trećeg mjesta.

25. travanj 2024 14:13