OstaloPLIVANJE |

OSVOJENE PRVE ZLATNE MEDALJE NA DRŽAVNOM PRVENSTVU Jugov junak na 100 leptir Michel Brassard, seniorski i mlađe seniorski prvak

30. srpnja 2021. - 18:37

Plivački klub Jug slavi prve naslove državnog prvaka na ljetnom državnom prvenstvu u velikom, 50-metarskom bazenu. Jugov junak je Michel Brassard, koji je na 100 metara leptir slavio s vremenom 54.70 u seniorskoj te svojoj, mlađe seniorskoj konkurenciji.

Prvi je drugog dana prvenstva do medalja doplivao Mario Šurković, koji je osvojio tri medalje na 50 slobodno. Brončani je senior, a doprvak Hrvatske u mlađe seniorskoj, te svojoj juniorskoj konkurenciji. Plivao je 23.04, devet stotinki sekunde mu je nedostajalo da u svakoj kategoriji napravi korak naprijed u sve tri kategorije....

JOŠ NIJE ZAVRŠEN DRUGI DAN PRVENSTVA

Prvog dana prvenstva Jugaši su osvojili šest medalja, po tri srebrne i tri brončane medalje: Šurković dva srebra i broncu, Brassard srebro i broncu, te Juraj Barčot broncu.

18. travanj 2024 03:57