OstaloMALI NOGOMET/DRUGA HL - JUG

Ništa nova, ništa nova

29. listopada 2016. - 00:26

Ne ide Dubu Konavosku. Poražena je i u derbiju začelja, i to u Murteru od Murtera sa 6:2. Nakon prvih 20 minuta je imala pogodak zaostatka (2:1), ali nije uspjela u nastavak utakmice 5. kola preokrenuti rezultat. Što više, izgubila je i tih drugih 2 minuta, i to sa 4:1 te je i dalje praznih ruku, dok je domaćin stigao do prve pobjede.

Duba Konavoska je u pet utakmica upisala pet poraza. Jedina je u južnoj skupini Druge hrvatske lige bez osvojenog boda te na posljednjem, 12. mjestu. U 6. kolu sastav iz Konavala dočekat će u dvorani Osnovne škole Gruda momčad Jezera, koja su uoči 5. kola bila druga s tri pobjede i jednim remijem. .

Porto Tolero u 5. kolu dočekuje Torcidu. Utakmica se igra u Domu športova u Pločama u subotu, 29. lstopada s početkom u 16.30 sati. Pločani su peti sa 7 bodova (dvije pobjede, jedan neodlučan rezultat i jedan poraz). Vodi Kijevo sa stopostotnim učinkom (12 bodova/4 utakmice).

20. travanj 2024 12:06