OstaloMALI NOGOMET |

DRUGA HRVATSKA LIGA JUG ‘B‘ Ombla gubila u Kninu na ulasku u zadnju minutu, i ne samo da je izjednačila, nego je...

5. listopada 2020. - 01:21
Ombla je pobjedom počela novu sezonu, i to na kakav način. U 1. kolu podskupine 'B' južne skupine Druge hrvatske lige dobila je usred Knina istoimenog domaćina sa 4:3. Gubila je 1:0 i 3:2, i to je domaćin treći pogodak postigao u predzadnjoj, 39. minuti, a u zadnjoj, ne samo da je uspjela izjednačiti, nego je i pobijedila. Leo Bogdanović, koji je bio nakon primljenog trećeg pogotka u ulozi igrač / vratar, izjednačio je na 3:3 48 sekundi prije kraja utakmice, a Antonio Drašković je za slavlje dubrovačkog drugoligaša pogodio kad je na semaforu stajalo kako se do kraja ima igrati još šest sekundi!

Prva dva pogotka za dubrovačkog drugoligaša potpisao je Ivo Vlahušić, koji je za 1:1 pogodio u 16. minuti, dvije minute nakon što je domaćin poveo, dok je Omblu doveo u vodstvo 2:1 već u 17. minuti. Sve do 37. minute imala je Ombla prednost. Potom je Knin izjednačio, te dvije minute kasnije i poveo s 3:2.

Pobjedi Omble u Kninu, osim trojice strijelaca, doprinjeli su još Marko Ilić, Frano Vlahušić, Dominik Gustin, Antonio Noković, Andro Drašković i Mateo Vodopić.

U podskupini 'B' je sedam sastava. U preostale dvije utakmice 1. kola Šibenik 1983. je s 8:1 dobio kod kuće Hajduk, a Split, kojeg vodi Dubrovčanin Antun Bačić, sa čak 10:2 Mejaše. Slobodni su na stratu sezone bili malonogometaši Heroja 2007.

U 2. kolu, 10. ili 11. listopada, Ombla dočekuje Šibenik 1983.
24. travanj 2024 18:55