OstaloMALI NOGOMET |

ČETVRTI PORAZ U NIZU MARINOVIĆA I EKIPE Vodili s 2:0, izgubili sa 4:2, Marinović kraj utakmice dočekao u ulozi igrača / vratara

4. travnja 2021. - 21:23

Ne ide Daria Marinovića i ekipu u zadnje vrijeme. Jimbee Cartagena je doživjela četvrti prvenstveni poraz u nizu, te je sad izgubila i treće mjesto, pala na četvrto. ElPozo Murcia je peta s istim bodovnim učinkom, ali dvije utakmice manje, šesta Barcelona ima dva boda manje, a Jimbee Cartagena je bila na vrhu tablice nakon prvog dijela...

Na Uskrs Marinović i ekipa su bili gosti sedmog Valdepenasa, kojeg su prije deset dana svladali u četvrtfinalu Kupa Španjolske. Početak utakmice odličan za Jimbee Cartagenu, koja je nakon pet minute vodila s 2:0. Prvi pogodak za domaćina je bio autogol, na poluvremenu je bilo 2:2, a u 37. minuti je domaćin poveo sa 4:2. Prije toga se tresao okvir gola domaćih, a nakon što su primili četvrti pogodak, Marinović i ekipa su zaigrali na sve ili ništa. Kraj utakmice je Marinović dočekao u ulozi igrača / vratara.

Vrh najjače lige svijeta drži Levante s 57 bodova, Palma Futsal je druga s 52 boda, treći je Movistar Inter s 50 bodova i utakmicom manje, Jimbee Cartagena na četvrtom mjestu ima 48 bodova koliko i peta ElPozo Murcia, koja ima dvije utakmice manje. Šesta je Barcelona sa 46 bodova, sedmi je Valdepenas s 39 bodova, osmi Real Betis s 36 bodova...

Marinovića sad čekaju s reprezentacijom Hrvatske posljednje dvije kvalifikacijske utakmice u skupini za plasman na Europsko prvenstvo. Naši su u srijedu, 7. travnja, gosti Albanije, a u nedjelju, 11. travnja, dočekuju Dansku. Plasman na EP su već osigurali, dobili su sve četiri prethodne utakmice u skupini, Marinović je prvi topnik, a žele naši otići na njega kao pobjednici skupine. Bilo bi lijepo dobiti svih šest.

Španjolsko prvenstvo se nastavlja 17. travnja. Osam kola je do kraja ligaškog dijela. Još su u igri 24 boda. Nakon toga slijedi doigravanje za prvaka u kojem će igrati osam najboljih.

16. travanj 2024 14:51