Bez pobjednika u derbiju Supersport HMNL, ‘crveno plavima’ i dalje cijela liga gleda u leđa!

11. ožujka 2023. - 20:39

Square – Stanoinvest Pula 1:1

DUBROVNIK Sportska dvorana u Gospinom polju. Gledatelja 750. Suci: Edo Vulić (Split) i Goran Duvnjak (Solin), treći sudac: Srećko Pleština (Split). Delegat: Luka Klaić (Popovići).

Strijelci: 0:1 Dean Moravac (28), 1:1 Hrkač (39)

SQUARE: Primić, CVjetković, Đuraš, Duvančić, Hrkać – Jurišić, Daničić Kačić, Noković, Perović, Tešija, Džanković, Turk, Kljunak, Totošković. Trener: Antun Bačić.

STANOINVEST PULA: Milanović, Dan. Moravac, Dean Moravac, Difonzo, Vukmir – Cindrić, Tomišić, Osredkar, Petrušić, Mataja, Grbić, Bilić, Ramić, Prelčec. Trener: Nijaz Mulahmetović.

Bez pobjednika u Gospinom polju, Square je sedam utakmica bez poraza, te i dalje na vrhu jer ni Novo vrijeme nije ostvarilo pobjedu u 15. kolu, već je i makarski sastav osvojio bod...

Bez pogodaka u prvom poluvremenu, ali super zanimljivih 20 minuta. Koliko je samo udaraca upućeno prema golu!. U nastavku isto, ali i dva prekrasna pogotka iz daljine. Prvo su se radovali gosti kad je potegao Dean Moravac, a onda je slavilo Gospino polje kad je Mirko Hrkać rasparao mrežu Pule.

Pamtit će se 38. minuta kad je Bernardo Difonzo na crti zaustavio udarac kapetana Hrvoja Cvjetkovića. Ma bilo je puno toga što će se pamtiti, baš puno.

15. KOLO

Petak, 10. ožujka, Šibenik: Crnica – Olmissum 3:2, subota, 11. ožujka, Split: AFC Universitas – Osijek 0:4, Vrgorac: HMNK Vrgorac – Novo Vrijeme 1:1, Dubrovnik: Square – Stanoinvest Pula 1:1, nedjelja, 12. ožujka, Zagreb, 17 sati: Futsal Dinamo – Torcida.

Poredak: 1. Square 28 bodova (42:28), 2. Novo Vrijeme 28 bodova (50:40), 3. Olmissum 25 bodova (49:36), 4. Vrgorac 23 boda (44:41), 5. Crnica 23 boda (41:41), 6. Futsal Dinamo (utakmice manje) 20 bodova (49:29), 7. Osijek 20 bodova (53:56), 8. Stanoinvest Pula 18 bodova (40:44), 9. Torcida (utakmice manje) 12 bodova (33:50), 10. AFC Universitas 6 bodova (24:53).

Raspored 16. kola, petak, 17. ožujka, Makarska: Novo Vrijeme – Square (20 sati/MAX Sport), Osijek: Osijek – Futsal Dinamo, Split: Torcida – Crnica, Omiš: Olmissum – Vrgorac, Pula: Stanoinvest Pula – AFC Universitas.

25. travanj 2024 00:32