NogometTURSKA |

UMRANIYESPOR GLEDA S VRHA Tomislav Glumac i ekipa bez primljenog pogotka, a svih šest bodova je pospremila na svoj konto

22. kolovoza 2021. - 17:58
Tomislav Glumac (crveni dres, slika iz vremena kad je igrao u Prvoj HNL i Europi za RNK Split)  Tom Dubravec/Cropix

Na startu 3:0 pobjeda u gostima kod Kocaelispora, a sad 2:0 uspjeh kod kuće protiv Istanbulspora, te Umraniyespor za kojeg igra Tomislav Glumac iz Mokošice, koji je odigrao obje utakmice od prve do zadnje minute, gleda s vrha prvenstvene tablice drugog razreda turskog nogometa.

Mreža gradskog rivala tresla se u 19. i 76. minuti, a pohvale idu i obrani Umraniyespora na čijem je čelu Glumac, koja je bez primljenog pogotka nakon prvih 180 minuta sezone. S time se može pohvaliti još samo u konkurenciji 19 drugoligaša Bandirmaspor, koji ima pogodak razliku 3:0.

Umraniyespor u 3. kolu Menemespora, koji je ostvario polovičan učinak.

18. travanj 2024 09:06