NogometRABUZINOVO SUNCE

Torcida skandira ime Dubrovčanina, Karlo Sentić u 59. minuti obranio penal, sačuvao Hajduku kapital stečen u prvom poluvremenu!

8. studenog 2022. - 15:53
Karlo Sentić brani penal u 59. minuti, te je Hajduk sačuvao 2:0 vodstvo protiv Mladost ŽdraloviDamir Krajač/Cropix

Karlo Sentić je i dalje na vratima Hajduka, 21-godišnji Dubrovčanin je jedanaesti put zaigrao za prvu momčad. Sad kad je izvan stroja kapetan Lovre Kalinić, tu će i ostati, ali zbog igara koje pruža.

Danas se istaknuo u Bjelovaru protiv Mladosti iz Ždralova, trećeligaša, u utakmici osmine finala kupa. Hajduk je u završnici prvog poluvremena pogocima Jana Mlakara i Daria Melnjaka poveo 2:0, 34. i 38. minuta. Marko Livaja i Filip Krovinović su bili asistenti. U nastavku, 59. minuta, Awaziem je rukom zakočio loptu u kaznenom prostoru Hajduka, te je Mladost dobila kazneni udarac. Ali, pročitao je Sentić namjeru Ivana Barabana, te je doživio ovacije Torcide.

Hajduk je u četvrtfinalu. Sentić opet odličan.