NogometTREĆA HL - JUG |

SUPER ZANIMLJIVO NA PODVORNICI Neretvanac slavio pa ostao bez igrača, te takav primio pogodak u 90. minuti i ostao bez pobjede

5. rujna 2021. - 20:13
Ovako se sviralo i pjevalo 12. lipnja ove godine kad je Neretvanac pobjedom protiv Hrvatskog viteza kod kuće osvojio naslov prvaka južne skupine Treće HLTonči Vlašić

Bez pobjednika u Opuzenu, četiri pogotka u sudaru Neretvanca i Zadra, po dva sa svake strane, po jedan u posljednje tri minute, domaćin je dva puta vodio, nakon drugog pogotka u 87. minuti ostao s igračem manje, te primio u 90. minuti drugi pogodak. I kad se samo to zna jasno je kako je bilo super zanimljivo, a bilo je, izvješća govore, još puno, puno toga. Prilika s jedne i druge strane, obrana vratara, kazneni udarac u 64. minuti kojim je Zadar poništio prednost Neretvanca do koje je stigao pogotkom Dominika Bačića u 32. minuti.

Moris Valinčić je skrivio kazneni udarac, koji je realizirao Vlatko Blažević. Moris Valinčić je u 87. minuti pogodio za 2:1. Moris Valinčić je požutio zbog kaznenog udarca, te požutio jer je pogodak proslavio skinuvši dres.

U 90. minuti Josip Iveljić je udarcem glavom zatresao mrežu Josipa Dizdara, rastužio domaćina, koji su tako ostali bez dva boda.

Damir Gleđ iz Dubrovnika bio je delegat utakmice u Baškoj Vodi gdje su Urania i Kamen odigrali bez pobjednika – 1:1. Domaćin je dobio prvo poluvrijeme, gost drugo. U Mravincima je delegat bio Vedran Šetka iz Ploča, a sudio je Lukša Klaić iz Popovića. Primorac iz Biograda vodio je s 2:0, a do kraja utakmice četiri pogotka Sloge, koja je tako stigla do druge pobjede i prvog mjesta. Prva tri boda je upisala u Dubrovniku na startu svladavši GOŠK Dubrovnik 1919.

I kad se već spominju službene osobe, u subotu je Luka Liković iz Krvavca sudio ogled Hrvace - Zagora, a jedan od dvojice pomoćnik bio mu je Tino Babić iz Staševice.

POGLEDAJTE SEMAFOR

Rezultati 2. kola, srijeda, 1. rujna, Makarska: HRNK Zmaj – Uskok 1:1, subota, 4. rujna, Metković: Neretva – Junak 3:0, Split: RNK Split – Jadran Luka Ploče 1:3, Posedarje: Hrvatski vitez – OSK 2:1, Vodice: Vodice – GOŠK Dubrovnik 1919. 1:1, Hrvace: Hrvace – Zagora 2:0, nedjelja, 5. rujna, Baška Voda: Urania – Kamen 1:1, Opuzen: Neretvanac – Zadar 2:2, Mravince: Sloga – Primorac (BNM) 4:2.

Poredak: 1. Sloga 6 bodova (5:2), 2.-3. Jadran Luka Ploče i Hrvatski vitez po 6 bodova (4:1), 4. Neretva 4 boda (5:2), 5. Hrvace 4 boda (4:2), 6.-7. Uskok i Zadar po 4 boda (3:2), 8.Zagora 3 boda (1:0), 9. Junak 3 boda (1:3), 10.-11. OSK i Neretvanac po 1 bod (3:4), 12.-15. HRNK Zmaj, GOŠK Dubrovnik 1919., Urania i Kamen po 1 bod (1:2), 16. RNK Split 1 bod (3:5), 17. Vodice 1 bod (1:4), 18. Primorac (BNM) bez boda (2:6).

3. KOLO U SRIJEDU

Srijeda, 8. rujna, Unešić: Zagora – Neretva, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Hrvace, Biograd: Primorac (BNM) – Vodice, Otok: OSK – Sloga, Ploče: Jadran Luka Ploče – Hrvatski vitez, Klis: Uskok – RNK Split, Zadar: Zadar – HRNK Zmaj (M), Ivanbegovina: Kamen – Neretvanac, Sinj: Junak – Urania.