NogometNOGOMET/RUMUNJSKA

PRVO POLUVRIJEME POLUFINALA Aganovićev gol nade

22. prosinca 2016. - 23:05

Steaua je izgubila prvu utakmicu polufinala Liga kupa, i to sa 4:1 u gostima kod gradskog rivala, Dinama. Jedini pogodak za najtrofejniji rumunjski klub, koji je prije 30 godina bio prvak Europe, postigao je Dubrovčanin Adnan Aganović u 78. minuti. Tim pogotkom Steaua je stigla u tom trenutku na pogodak zaostaka, ali je već minutu poslije pogotka Dubrovčanina primila treći pogodak, a u sudačkoj nadoknadi utakmice i četvrti te će za finale trebati biti (super) uvjerljiva na svom terenu. Uzvrat se igra tek 2. ožujka 2017. godine.

Aganović nije počeo utakmicu. U igru je ušao u 60. minuti. Tri minute nakon što je postigao pogotak, dobio je žuti karton. U drugom polufinalu, Poli Timisoara je sa 4:2 dobila u gostima Targu Mures.

19. travanj 2024 07:16