NogometPRIPREMNA UTAKMICA

Prvi test na lapadskom travnjaku, GOŠK Dubrovnik 1919. protiv Čapljine pogađao u prvom poluvremenu

29. siječnja 2023. - 12:26

Marin Krešić u 15., Luka Matić u 38. i Maro Vatović u 41. minuti bili su strijelci za GOŠK Dubrovnik 1919. u 3:1 pobjedi u pripremnoj utakmice protiv Čapljine na lapadskom travnjaku. Gosti su poraz ublažili u 63. minuti.

Dubrovački sastav je pod vodstvom Vedrana Madžara utakmicu počeo u sastavu Dalibor Kristić, Antonio Mrković, Baldo Krešić, Maro Đivić, Hrvoje Šijaković, Vlaho Capurso, Luka Matić, Maro Matić, Maro Vatović, Marin Krešić i Marin Sršen. Još su igrali Mihael Dabo, Orsat Brautović, Stjepo Delija, Petar Krešimir Kačić i Filip Obradović.

GOŠK Dubrovnik 1919. - Čapljina 3:1

Tonči Vlašić/

Tonči Vlašić

- Imamo već dogovor 8. veljače u Sinju protiv Junaka, ali pokušavamo dogovoriti još jednu pripremnu utakmicu, i to u iduću subotu - istaknuo je Madžar.

Drugi dio prvenstva u južnoj skupini Treće hrvatske lige počinje 18. veljače. GOŠK Dubrovnik 1919. je tad  gost Zmaja u Makarskoj.

19. travanj 2024 16:51