NogometNOGOMET

PRVA LIGA SREDIŠTE SPLIT Kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. izborili drugu pobjedu

4. studenog 2019. - 17:49
Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. jedini su bili uspješni u 9. kolu Prve lige Središta Split. Ostale tri mlađe uzrasne kategorije dubrovačkog kluba upisale su poraz, kao i obje metskovske Neretve, pioniri i kadeti.

Redom, mlađi pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. poraženi su u Dugopolju od Dugopolja s 1:0. Sa 4 boda (pobjeda, remi i sedam poraza) nalaze se na desetom mjestu u konkurenciji dvanaest klubova. Vodi splitski Hajduk s 22 boda i utakmicom manje (Hajduk je jedini bez poraza), isti bodovni učinak ima i Adriatic, dok su po bod manje osvojili Zadar i Primorac iz Stobreča. Peti je Šibenik sa 14 bodova...

Juniori GOŠK Dubrovnika 1919. poraženi su kod Dugopolja s 2:0 te su i dalje jedini bez pobjede i na začelju. Imaju jedan bod (remi i osam poraza).

U natjecanju pionira GOŠK Dubrovnik 1919. je poražen u Dugopolju s 1:0, a Neretva od Adriatica sa 6:1 (Petar Popović je bio strijelac za metkovski sastav). Neretva je s utakmicom manje osma s 11 bodova (tri pobjede, dva remija i tri poraza), dok je GOŠK Dubrovnik 1919. predzadnji, jedanaesti, s 5 bodova (pobjeda, dva remija i šest poraza). Vodi neporaženi Adriatic s 25 od 27 mogućih bodova.

U natjecanju kadeta GOŠK Dubrovnika 1919. je dobio s 3:2 Dugopolje na njegovom terenu, dok je Neretva izgubila s 2:0 u gostima od Adriatica. Kadeti dubrovačkog kluba koje vodi trener Vedran Madžar u Dugopolju je vodila s 3:0 (strijelci su bili Maro Vatović u 6., Nikola Čepo u 12. te Franjo Matej Urlović u 24. minuti). Domaćin je u nastavku s dva pogotka uspio samo ublažiti poraz. Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su osmi s 8 bodova (dvije pobjede, dva remija i pet poraza), dok je Neretva s utakmicom manje deveta sa 7 bodova (dvije pobjede, remi i pet poraza). Vodi neporaženi Hajduk s 25 od 27 mogućih bodova.

U 10. kolu pioniri i kadeti Neretve igraju protiv vršnjaka splitskog Hajduka, dok je Junak iz Sinja suparnik mlađim pionirima, pionirima, kadetima i juniorima GOŠK Dubrovnika 1919.
25. travanj 2024 22:43