NogometMLAĐI UZRASTI |

PRVA LIGA SREDIŠTA SPLIT Neretvi četiri boda, GOŠK Dubrovniku 1919. jedan

14. rujna 2020. - 09:35
Bod su osvojili mlađi uzrasti GOŠK Dubrovnika u četiri uzrasne kategorije Prve lige Središta Split. Pioniri i kadeti su bili gosti Hajduka II, igralo se na trogirskoj Batariji. Pioniri Olivera Kljajića su izgubili s 2:1, a kadeti trenera Vedrana Madžara s 3:0. Dominik Tolja je bio strijelac za pionire GOŠK Dubrovnika 1919., koji su tim pogotkom poništili nakon samo minutu vodstvo Hajduka II, koji je poveo u 25. minuti, a koji je početkom nastavka došao do drugog pogotka i pobjede. Kadeti su na poluvremenu gubili s 2:0, primili još jedan pogodak u nastavku, te ostali u 3. kolu bez prvih bodova ove sezone.

Mlađi pioniri i juniori igrali su kod kuće protiv makarskog Zmaja. Mlađi pioniri trenera Maria Maslača su odigrali 1:1. Gosti su poveli u prvim minutama, a u završnici utakmice izjednačio je Toni Ruso. Juniori, koje vodi Hasan Kacić, poraženi su sa 4:2. Maro Vatović je u 6. minuti izjednačio na 1:1 iz kaznenog udarca, na isti način je Zmaj poveo u 3. minuti. U 57. minuti Maro Matić je smanjio prednost gostiju na 2:3.

Neretva nije bila uspješna kod kuće protiv Zadra. Pioniri su poraženi sa 4:0, a kadeti s 1:0. Ali, zato su mlađi pioniri bili uspješni u Vranjicu protiv Omladinca. Pobijedili su sa 4:0. Ivan Vrnoga, Pavle Pehar, Karlo Vučković i Vito Bebić su bili strijelci. Ogled juniora između Omladinca i Neretve u Vranjicu zavšio je bez pogodaka.

Poredak, mlađi pioniri: 1. Šibenik 9 bodova / 3 utakmice, 7. Neretva 3 boda / 1 utakmica, 11. GOŠK Dubrovnik 1919. 1 bod / 2 utakmice; pioniri: 1. Adriatic, Primorac, Zadar i Junak po 9 bodova / 3 utakmice, 8. GOŠK Dubrovnik 1919. 3 boda / 3 utakmice, 14. Neretva bez boda / 3 utakmice; kadeti: 1. Hajduk II 9 bodova / 3 utakmice, 3. GOŠK Dubrovnik 1919. 6 bodova / 3 utakmice, 9. Neretva 3 boda / 3 utakmice; juniori: 1. Šibenik 9 bodova / 3 utakmice, 2. Omladinac (Vranjic) 7 bodova / 3 utakmice..., 12. Neretva 1 bod / 1 utakmica, 14. GOŠK Dubrovnik 1919. bez boda / 2 utakmice.

U 4. kolu mlađi pioniri i juniori GOŠK Dubrovnika 1919. su gosti Dugopolja, a Neretva ide u Sinj gdje igra protiv Junaka. Pioniri kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. dočekuju Dalmatinac (Crno), dok je Neretva gost Šibenika.
18. travanj 2024 23:28