NogometMLAĐI UZRASTI |

PRVA LIGA SREDIŠTA SPLIT Mlađi pioniri i juniori GOŠK Dubrovnik 1919., te pioniri Neretve i dalje bez greške, dubrovački kadeti i dalje bez poraza

21. rujna 2021. - 22:54

MLAĐI PIONIRI Splitski Hajduk i GOŠK Dubrovnik 1919. kolo vode, i nakon 3. kola su bez greške. Samo pobjede. Splitski 'Bili' su bili uvjerljiviji - 27:0, ali ni 18:2 dubrovačkog sastava nije za bacit. Neretva je također u vrhu, dvije pobjede i jedan poraz je njezin učinak uz pogodak razliku 8:3.

Rezultati 3. kola, Crno: Dalmatinac (C) – GOŠK Dubrovnik 1919. 0:5 (Ivano Bjelopera u 4. i 59., Arijan Džanković u 40., Ivan Doko u 46. i 47. minuti), Metković: Neretva – HRNK Zmaj (M) 4:1 (Noa Tadić u 12. i 21., Tono Krešić u 35. i Luka Ilić u 53. minuti za Neretvu, a Luka Andrić u 39. minuti za HRNK Zmaj).

PIONIRI Neretva je od 0:2 stigla do 4:2, te je i dalje bez greške. Sve tri pobjede imaju još Adriatic, Zadar i Šibenik, dok je GOŠK Dubrovnik 1919. ostvario prvu pobjedu, prethodno je imao remi i poraz.

Rezultati 3. kola, Crno: Dalmatinac (C) – GOŠK Dubrovnik 1919. 0:2 (Arijan Đuderija u 36. i Ivano Kutlić u 49. minuti),. Metković: Neretva – HRNK Zmaj (M) 4:2 (Ante Vidović u 42., 46. i 57., te Anđelo Šutalo u 50. minuti iz kaznenog udarca za Neretvu, a za HRNK Zmaj Grgo Vujčić u 34. i 38. minuti).

U 4. kolu mlađih pionira i pionira GOŠK Dubrovnik 1919. dočekuje Primorac (BNM), a Neretva je gost splitskog Hajduka.

KADETI Adriatic je dobio Neretvu te je jedini sastav sa stopostotnim učinkom, Metkovci imaju pobjedu i dva poraza, dok je GOŠK Dubrovnik 1919. izbjegao poraz kod kuće od Šibenika u sudačkoj nadoknadi, te je i dalje bez poraza – dvije pobjede i remi, dijeli drugo mjesto sa Zadrom, Primorcem iz Stobreča i Junakom s tim što splitski Hajduk ima dvije pobjede i utakmicu manje).

Rezultati 3. kola, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Šibenik 1:1 (Antonio Delevski u trećoj minuti sudačke nadoknade za GOŠK Dubrovnik 1919., a za Šibenik Roko Bastać u 71. minuti), Dugopolje: Adriatic – Neretva 2:0.

Kadeti, 3. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Šibenik 1:1
Tonči Vlašić

JUNIORI Primorac iz Stobreča, RNK Split i GOŠK Dubrovnik 1919. su na vrhu sa sve tri pobjede, dok je splitski Hajduk također bez greške, ali je odigrao utakmicu manje. Neretva ima pobjedu, remi i poraz.

Rezultati 3. kola, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Šibenik 1:0 (Maro Vatović u 57. minuti iz kaznenog udarca), Dugopolje: Adriatic – Neretva 2:2 (David Varnica u 29. i Ante Glavina u 62. minuti za Adriatic, a za Neretvu Karlo Marić u 33. i Fran Ćavar u 80. minuti).

U 4. kolu kadeta i juniora GOŠK Dubrovnik 1919. dočekuje RNK Split, a Neretva je gost Šibenika.

16. travanj 2024 07:08