NogometMLAĐI UZRASTI |

PRVA LIGA SREDIŠTA SPLIT Postigli četiri pogotka za tri boda, i tako oba sastava GOŠK Dubrovnika 1919., Neretvi po tri boda iz Šibenika i Sinja

22. rujna 2020. - 10:28
Franoi Vlašić, strijelac za pionire GOŠK Dubrovnika 1919. protiv Dalmatinca (Crno) foto: Tonći Plazibat/CROPIX
Igrale su se utakmice 4. kola u Prvoj ligi središta Split za mlađe uzraste.

Pioniri i kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. ugostili su Dalmatinac (Crno). Pioniri su bili bolji sa 4:0, a kadeti sa 4:3. Dominik Tolja je bio strijelac u 13. i 67., Frano Vlašić u 28. te Mihael Sršen u 35. minuti iz kaznenog udarca bili su strijelci za momčad trenera Olivera Kljajića, dok su kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. do pobjede stigli nakon što su gubili s 2:0 i 3:1. Za momčad trenera Vedrana Madžara pogađali su: Domagoj Miloglav, koji je u 32. minuti smanjio prednost gostiju na 1:2, zatim Antonio Delevski u 58. minuti - pogodio je za 2:3, Orsat Brautović - izjednačio u 77. minuti na 3:3, a Pero Bjeloš u 80. minuti pogodio za konačnih 4:3.

Neretva je bila gost Šibenika. Pioniri metkovskog kluba su poraženi sa 6:0, ali su kadeti trenera Gorana Galova svladali domaćina na Šubičevcu s 3:2. Šibenik je vodio s 1:0 i 2:1, a za Neretvu su pogađali u prvom poluvremenu Marko Andačić u 34. i Ante Jurković u 38. minuti, dok je za konačnih 3:2 slavlje Neretve strijelac u 54. minuti bio Marin Krešić.

Mlađi pioniri i juniori GOŠK Dubrovnika 1919. će utakmice 4. kola u kojem su gosti Dugopoilja odigrati 7. listopada.

Mlađi pioniri i juniori Neretve bili su gosti Junaka. Mlađi pioniri su dobili utakmicu u Sinju s 3:1 (Karlo Vučković za 1:1 u 16. minuti, a u nastavku utakmice Tino Krešić u 36. i 57. minuti za pobjedu), dok su juniori metkovskog kluba poraženi s 2:0.

Poredak, mlađi pioniri (14 klubova): 1. Hajduk i Adriatic po 10 bodova, 6. Neretva (dvije utakmice manje) 6 bodova, 11. GOŠK Dubrovnik 1919. (dvije utakmice manje) 1 bod.

Poredak, pioniri (14 klubova): 1. Adriatic, Primorac Stobreč i Zadar s po 12 bodova (sve četiri pobjede), 7. GOŠK Dubrovnik 1919. 6 bodova (dvije pobjede i dva poraza), 14. Neretva bez boda (četiri poraza).

Poredak, kadeti (14 klubova): 1. Zadar 10 bodova / 4 utakmice, 2. Hajduk II i GOŠK Dubrovnik 1919. s po 9 bodova, 6. Neretva 6 bodova...

Poredak, juniori (14 klubova): 1. Šibenik 12 bodova, 2. Omladinac 8 bodova, 13. Neretva (dvije utakmice manje) 1 bod, 14. GOŠK Dubrovnik 1919. (dvije utakmice manje) bez boda.

U 5. kolu mlađi pioniri / juniori GOŠK Dubrovnik 1919. dočekuje Solin, a Neretva je domaćin makarskom Zmaju. U 5. kolu pioniri / kadeti GOŠK Dubrovnik 1919. je gost Omladinca (Vranjic), a Neretva dočekuje Primorac Stobreč.
19. travanj 2024 01:30