NogometMLAĐI UZRASTI |

POČEO ŽUPANIJSKI KUP, IGRAJU PIONIRI, KADETI I JUNIORI Trica NA LIbertas u Čilipima, ‘neriješeno‘ u ogledima Župe dubrovačke i GOŠK Dubrovnika 1919.

30. kolovoza 2021. - 12:14
Iz arhive: utakmica kadeta GOŠK Dubrovnika 1919. protiv Hajduka II u Gospinom polju u proljeće 2021. godineTonči Vlašić

U 1 . kolu / četvrtfinalu Županijskog kupa pionira, igrači do 14 godina, Nogometna akademija Libertas je dobila Nogometnu akademiju Konavle u Čilipima s 3:0 (strijelci: Leon Papac u 1. i 70., te Matija Bupić u 65. minuti), a istim rezultatom je Župa dubrovačka svladala GOŠK Dubrovnik 1919. (strijelci za Župu dubrovačku bili su Ivan Bogut u 4., Marino Mihočević u 25., te Josip Krkić u 28. minuti).

U utorak, 31. kolovoza, još imaju igrat u Pločama Jadran Luka Ploče i Neretva nakon čega će se znati kompletan raspored 2. kola, odnosno polufinala. Prvi par je poznat: Župa dubrovačka – NA Libertas, dok će Neretvanac, koji je bio slobodan u 1. kolu, u goste pobjedniku ogleda Jadran LP – Neretva.

U Županijskom kupu za kadete, igrače do 16 godina, GOŠK Dubrovnik 1919. je u Čibači dobio Župu dubrovačku s 2:0. Oba pogotka je postigao Hrvoje Šijaković, prvog u 31., a drugog u 51. minuti. Preostale dvije utakmice 1. kola zakazane su u utorak, 31. kolovoza. Igrat će se u Pločama (Jadran LP – Neretva) i Metkoviću (ONK Metković – Neretvanac). Slobodna je Nogometna akademija Libertas, koja u polufinalu ide u goste GOŠK Dubrovniku 1919., dok će u drugom polufinalu pobjednik utakmice u Metkoviću ugostiti pobjednika utakmice u Pločama.

U utorak, 31. kolovoza, igraju se i utakmice 1. kola / četvrtfinala Županijskog kupa za juniore, igrače do 18 godina. U Metkoviću Neretva dočekuje Neretvanac, a u Dubrovniku je GOŠK Dubrovnik 1919. domaćin Nogometnoj akademiji Libertas. Slobodni su Jadran Luka Ploče i Župa dubrovačka. Već se zna kako će Pločane u polufinalu ugostiti pobjednik utakmice u Metkoviću, a Župu dubrovačku pobjednik utakmice u Dubrovniku.

20. travanj 2024 02:55