NogometMLAĐI UZRASTI |

PIONIRI SE VRATILI S TRI BODA Mlađi pioniri i juniori GOŠK Dubrovnika 1919. pružili dobar otpor splitskom Hajduku u Gospinom polju

25. travnja 2021. - 15:19

Pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. dobili su u 19. kolu u Glavicama sinjskog Junaka s 3:1. Poveli su s 3:0. Mihael Sršen u 5., Dominik Tolja u 51. i Frano Vlašić u 56. minuti bili su strijelci za momčad trenera Olivera Klajijića, koja je s 37 bodova na petom mjestu u konkurenciji 14 klubova Prve lige Središta Split. Vodi neporaženi Primorac iz Stobreča sa 49 bodova i utakmicom više (15 pobjeda i 4 remija), Zadar je drugi sa 44 boda, Adriatic i Šibenik imaju po 40, iza GOŠK Durovnika 1919., koji je ostvario 12 pobjeda, jedan remi i 5 poraza, nalazi se druga momčad splitskog Hajduka s 36 bodova... Neretva, koja je u 19. kolu izgubila s 2:0 kod kuće od druge momčadi Hajduka, dijeli 11. mjesto s 9 bodova (3 pobjede i 14 poraza, te utakmicom manje).

Za razliku od pionira, kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su poraženi kod sinjskog Junaka s 3:0, dok su kadeti Neretve u Krvavcu s 3:1 svladali drugu momčad splitskog Hajduka, drugoplasirani sastav lige. Za sastav trenera Gorana Galova strijelci su bili Marin Krešić u 4. minuti iz kaznenog udarca i 17. minuti, te Petar Brajković u 48. minuti (Neretva je vodila s 3:0). Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su s 26 bodova (po 8 pobjeda i poraza, te 2 neodlučena rezultata) na devetom mjestu, dok je Neretva jedanaesta s 19 bodova (6 pobjeda, remi i 10 poraza, te utakmicom manje) u konkurenciji 14 sastava. Vodi RNK Split sa 45 bodova, Hajduk II je drugi s 39, Dugopolje je treće s 35 bodova i utakmicom više...

Mlađi pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. poraženi su u Gospinom polju od vršnjaka splitskog Hajduka, lidera prvenstva, koji je slavio sa 4:0, te je i dalje neporažen. Dobio je 18 od 19 utakmica, postigao 111, a primio 9 pogodaka, te vodi s 55 bodova. GOŠK Dubrovnik 1919. je jedanaesti s 19 bodova (6 pobjeda, remi i 11 poraza, pogodak razlika 30:46).

- U našem uzrastu ovo je prva momčad splitskog Hajduka. S druge strane mi imamo nekoliko igrača, koji su mlađi i koji pravio nastupa u ovom uzrastu imaju i iduće sezone. Pokušali smo parirati. Svi se slažu kako smo uspjeli natjerati lidera na maksimalan pristup - istaknuo je Mario Maslać, trener mlađih pionira GOŠK Dubrovnika 1919.

Mlađi pioniri GOŠK Dubrovnika 1919. s trenerom Mariom Maslaćem
Tonči Vlašić
Mlađi pioniri splitskog Hajduka s trenerom Zlatkom Jerkovićem
Mlađi pioniri, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 0:4
Mlađi pioniri, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 0:4 (0:1 Ante Bartulović je bio najviši u skoku, igrač Hajduka s brojem 5)
Mlađi pioniri, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 0:4 (0:2, Roko Ban je strijelac za Hajduk u posljednjoj minuti prvog poluvremena, domaći nisu uspjeli zaustaviti put lopte uz mrežu)
Mario Maslać, trener mlađih pionira GOŠK Dubrovnika 1919.

Juniori GOŠK Dubrovnika 1919. poraženi su u Gospinom polju od druge momčadi splitskog Hajduka, trećeplasiranog sastava Prve lige Središte Split s 2:1. Domaći su izjednačili prekrasnim pogotkom Mara Matića u 16. minuti, imali u prvom poluvremenu još dvije lijepe prilike za vodstvo. Oba puta se istaknuo Borna Buljan, vratar splitskog sastava. S druge strane siguran je bio i Hrvoje Oreč, vratar dubrovačkog sastava. Hajduk II je do jedanaeste pobjede stigao iz kaznenog udarca sredinom nastavka, te sad ima 36 bodova. GOŠK Dubrovnik 1919. je ostao na 15 bodova (4 pobjede, 3 remija i 11 poraza, pogodak razlika 25:36), te na dvanaestom mjestu.

Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2 (Ivo Čengić iz Trstenoga, junior Hajduka)
Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2
Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2 (Maro Matić, strijelac za GOŠK Dubrovnik 1919. i kapetan Hajduka Filip Čuić)
Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2 Mateo Kristić, trener juniora GOŠK Dubrovnika 1919.)
Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2 (Toni Kolendić, Ivo Čengić i Maro Đivić)
Juniori, 19. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Hajduk (Split) 1:2 (Hrvoje Oreč, vratar GOŠK Dubrovnika 1919.)
18. travanj 2024 03:51